10 faktů o mužském pohlaví!

V žádném případě vám neuškodí, pokud se dozvíte více z erotické teorie. V tomto článku se proto zaměříme na pánská intimní místa, která by měly něžné polovičky znát dokonale. Pátrali jsme tedy po detailech, které nejsou všeobecně známé a mohly by být pro vás nové a zajímavé. Určitě jste například nevěděli o tom, že kouření způsobuje zmenšení penisu – nebo ano? Pojďme na to.

1. Cigarety zkracují nejen život

Určitě víte, že dobrá a kvalitní erekce závisí od dobrého krevního oběhu. Každou jednou cigaretou si tak sám kuřák ohrožuje tuto důležitou funkci těla. Nedostatečný přísun krve do těch správných míst se může projevit úbytkem až jednoho centimetru na délce.

2. Na velikosti skutečně záleží

O velikosti penisu se toho napsalo už hodně, ale jeden konkrétní výzkum potvrdil, že na velikosti přece jen záleží. Muži s delším penisem mají totiž lepší předpoklady oplodnit partnerku. Čím hlouběji totiž dosáhnou, tím lépe „usídlí“ spermii v ženských útrobách.

3. Neporovnávát!

Špatná zpráva pro všechny ženy, které se snaží naoko odhadnout velikost penisu svého nového objevu. Kdysi se říkalo, že napoví velikost nohy, ale toto obecně rozšířené tvrzení vyvrátil průzkum se stovkou mužů. Nepotvrdila se žádná souvislost mezi velikostí penisu a zbytkem těla. Také vám nedoporučujeme penis svého partnera k něčemu přirovnávat, muže to při nevhodném přirovnání dokáže pořádně urazit.

4. Věčně nespokojeni

Zřejmě vás nepřekvapí fakt, že většina mužů je s velikostí svého penisu nespokojená. A to i přesto, že samotným ženám na tom až tak nezáleží. Bod 2. našeho článku mluví o něčem úplně jiném a při sexu dokáže i menší „kašpárek“ zahrát velké divadlo.

5. Pěkný = kvalitní spermie

Američtí vědci nás neustále bombardují šokujícími a doslova bizarními zjištěními. Další výzkum se zaměřil vysloveně na pánské spermie. Svou fotkou přispěly do výzkumu muži se silnými, průměrnými a slabými spermiemi. Ženy měly z fotek vybrat ty z nejpřitažlivějších mužů a řadu řadou vybírali producenty silných spermií. Z výzkumu tak vyplynulo, že krása a sebevědomí se odrážejí na kvalitě spermií.

6. 7 200 orgasmů za život

Při spermiích jsme se dopátrali ještě k jednomu číslu, které nás docela zaujalo. Muži prý za celý svůj život prožijí přibližně 7 200 ejakulaci, což znamená, že toto číslo udává i počet jejich orgasmů. Započtena je určitě i „vlastnoruční práce“, ale i tak při tomto čísle cítíme závist.

7. Chudší orgasmus

Ženy však vyhrávají v jiné kategorii, kterou je délka orgasmu. Statistiky prozrazují, že průměrný mužský orgasmus trvá jen překvapivých 6 sekund. Ženy si slast na vrcholu užívají téměř čtyřnásobně déle – asi 23 sekund.

8. Neskutečně ohebný

Výzkumníci jsou schopni skutečně všeho. Ve Francii se podařilo dostat pod rentgenový přístroj milujících se lidí. Ukázalo se, že ať se penis tváři jakkoliv rovně a dokonale, v těle ženy se dokáže neuvěřitelně ohnout. Snímky ukázaly, že tvarem připomíná bumerang.

9. Zranění tam dole

O zraněních penisu se neposlouchá snadno, ale přece jsou běžným problémem. Statistiky ale ukazují, že o malé procento více se jich přihodí během intenzivního masturbování než při partnerském milování. Docela zajímavé…

10. Nevěra se nevyplácí

…No a zajímavý je určitě i fakt, že při úrazech pyjů, ke kterým dojde ve dvojici, je většinou milenka. Ne tedy partnerský či manželský život, ale nezávazné aférky vedou ve statistikách evidovaných postelových úrazů, a to za poslední čtyři roky. Na to se dá říci snad jediné – buďte věrní, pánové!