10 tipů, jak překvapit na Valentýna

Překvapení jsou krásná, zvláště pak ta příjemná. Valentýn je svátek zamilovaných a i když v České republice mezi lidmi stále více převládá jako svátek zamilovaných 1. máj, stále více a více lidí slaví svátek Svatého Valentýna, patrona všech zamilovaných lidí. Často partneři přemýšlejí nad tím, jak druhého partnera překvapit, co mu koupit, co pro něj udělat, vymyslet, zařídit a podobně. Jsou ženy, které milují romantická gesta, romantické činy a tak si plánují, co všechno jim partner k svátku zamilovaných dá, co ony dají jemu a podobně. Ovšem z různých anket, kde se dotazovali žen, co chtějí na Valentýna a čím je partner překvapí, více než polovina žen řekla, že více než dárek, ocení to, že je partner překvapí drobností či jim uvaří večeři nebo dá kytici krásných květin. Ač mnozí možná budou nevěřícně kroutit hlavou, je tomu tak. Máme pro vás deset tipů na Valentýna, kde si určitě vybere každý i díky tomu, že cenová relace je různorodá.

Valentýn

1. Překvapit kyticí růží

Nedáváte partnerce kytice běžně a pravidelně? Co takhle kytice růží, nebo jiných květin, které jsou vaší partnerkou oblíbené. A je poměrně jedno, zda to bude pugét, tři květiny, nebo živá rostlina, výběr je na vás a potažmo také na partnerce, která má určitě oblíbenou květinu, kterou jí rozhodně potěšíte.

2. Uvaření večeře

Nevaříte moc často? Je nějaké partnerovo oblíbené jídlo, které neděláte často, jelikož je pracné a ne zrovna finančně levné? Na Valentýna udělejte výjimku a uvařte partnerovi či partnerce oblíbené jídlo. Stůl hezky ozdobte, připravte, žena určitě udělá velmi dobře, když se nalíčí, obleče do oblíbených šatů. Partnerovo překvapení tak bude velmi velké.

3. Romantický večer

Do něj můžete zahrnout také večeři, která byla výše zmíněná. Vyberte zamilovaný film, dejte vychladit šampaňské a jahody, připravte skvělou večeři, oblečte si pěkné spodní prádlo a partnera překvapte nejen dobrou večeří, ale také zamilovaným filmem, ovšem nikdo samozřejmě netvrdí, že se musíte dívat až do konce.

4. Romantický víkend

Romantika nemusí být jen na jeden večer. Můžete si rovnou udělat romantický či odpočinkový víkend. Jděte na procházku, na túru, udělejte si relax v bazénu, dopřejte si masáž, zábaly a podobně. Zkrátka relaxujte co to dá, věnujte se sobě navzájem a užívejte si pohody  sebe navzájem. Ono takové jiné prostředí dělá rozhodně divy.

5. Párová masáž

Dnešní doba má k dispozici mnoho různých druhů masáží, stačí si jen vybrat tu pravou a tu nejlepší pro vás. Taková párová masáž je rozhodně dobrým dárkem pro vás i pro partnera, užijete si masáž, relax a také budete společně.

6. Čokoláda

Pro milovníky a milovnice čokolády rozhodně nebude na škodu, když jim vyberete nějakou luxusní čokoládu. Takové belgické pralinky, pravá belgická čokoláda, exkluzivní pralinky a podobně, tím rozhodně nikoho neurazíte. Navíc, takováto čokoláda chutná úplně jinak než běžná, je vynikající a také vám vydrží dlouho. Navíc jsou také krásně balené, do srdíček, do krabiček, jak si jen vyberete.

7. Upečte oblíbený dezert

Partner či partnerka jsou milovníci dortíků, dezertů a podobně? Pak není nic jednoduššího, než partnerovi či partnerce upéct oblíbený dort. Když jej zamilovaně nazdobíte a upečete třeba v srdíčkové formě určitě to potěší.

8. Dovolená

Touží váš partner nebo partnerka po nějaké destiaci? Neustále mluví o tom, jak se chce jednou podívat do Paříže, do Londýna, do Lisabonu, do Říma a podobně? Máte finance na splnění tohoto snu? Pak určitě partner či partnerka budou překvapeni a nadšení. Navíc, něco po čem toužíte, když to dostanete, radost je dvojnásobná až trojnásobná a štěstí a spokojenost neberou konce.

9. Nové prádlo, nové sexuální polohy či sexuální hračky

Valentýn je svátek zamilovaných a také je možnost k tomu, abyste trošku okořenili svůj sexuální život. Mluvili jste s partnerem o nějakých hračkách nebo o nějakých nových sexuálních polohách? Valentýn je vhodná doba na to, vše vyzkoušet. Partnerovi udělejte rafinovaný a svůdný striptýz a podobně, fantazie se meze nekladou.

10. Žádost o ruku

Dlouho plánujete, že partnerku požádáte o ruku? Nebo plánujete partnera požádat o ruku? V dnešní době emancipace to rozhodně problém není. Jste spolu dlouho a chcete se vzít? Pak rozhodně je Valentýn skvělá příležitost. Jak lépe oslavit svátek zamilovaných, než žádostí o ruku? Krásná veřeče, květiny, poklek a žádost? No romantika jak vyšitá. Tato situace si přímo o ANO říká.