10. tipů, které zlepší váš sexuální život

Sex, věčné téma, které snad nenechá nikoho chladným. Je to přirozený instinkt, který máme všichni, při kterém se na své okolí neohlížíme. Zajímáme se jen o partnera a naší rozkoš. Ale opravdu prožíváme ten nejlepší sex, nebo ho lze vylepšit? Na tuto otázku si musíme odpovědět každý sám, my můžeme jen pomoci vám dát nějaké triky, jak ho zdokonalit.

Romantika, vztah, sex

Chuť sperma

Je všeobecně známo, že muži milují orální sex, ale co dělat, když ženě to nechutná? Jde zlepšit chuť spermatu?

Toto je v mnoha rodinách pravidelné téma ohledně sexu. Muž chce a žena odmítá, neboť ji to prostě nechutná. Příčin je mnoho, hořkost, zápach, pocit nečistoty a to i přesto, že se muž pravidelně myje.

Chuť spermatu ovlivňuje z hlavní části životní styl muže. Alkohol, káva, kořeněná jídla, kouření, nedostatek spánku. To jsou jen základní věci, co mají negativní vliv na chuť spermatu. Ovšem k tomu aby se chuť zlepšila, nestačí jen odstranění těchto neduhů, je třeba zařadit do jídelníčku i citrusové ovoce, dostatek tekutin, pokud možno neslazených a především se zaměřit i na ovocné džusy. Mezi nejvíce doporučované ovoce patří banány, jablka, borůvky a ananas. Z džusů to je prakticky nejlepší ananasový džus. Chuť spermatu se osladí a již ani tak nezapáchá, jako když je to kuřák, nebo alkoholik.

Další možnost jak se dá ovlivnit chuť spermatu, jsou různé příchutě lubrikačních gelů, které jsou určeny přímo pro orální sex.

Připravená koupel

Mnoho žen a převážně s malými dětmi je unaveno a to i přesto, že jsou, jak se říká na mateřské dovolené, není se čemu divit, když se starají o domácnost, snaží se vše udržet v čistotě, musí uvařit pro partnera a ještě k tomu prcek si vyžaduje pozornost. Není se tedy čemu divit, když žena večer ulehne a usne.

Samozřejmě, že muži jsou naštvaní, nechápou, z čeho můžou být tak unavené, když jsou doma, to oni přeci chodí do práce, oni vydělávají, oni dřou. No popravdě je to zcela jinak, ale to není zase teď tak důležité. Pro nás je teď důležité dostat ženu do nálady, aby měla chuť a především síly na kvalitní sex. Co tedy může partner pro partnerku udělat?

Jedna možnost se nabízí prakticky okamžitě, co přijde domů z práce a nají se. Bude se věnovat prckovi a partnerce dopřeje chvíli volna. Když jsou po večeři a dítko se chystá ke spánku, nabídne se ratolest uspat. Po úspěšném uspání se usadí k partnerce, která zatím v poklidu sleduje nějaký televizní pořad a optá, seji, zda nechce napustit vanu s pěnou. Partnerka ráda přivítá tuto možnost, neboť si tak bude vědoma, že partner oni stále má zájem a chce, aby se cítila příjemně. Do vany si žena může vzít sklenku vína sebou a na okraj vany se může usadit i muž a příjemně si tak povídat. Pokud si zapálí svíčky, navodí si intimní atmosféru a ta nenechá nikoho chladným. Ba naopak. Každá žena při svíčkách v horké koupeli a při intimním osvětlení rozehřeje a dostane chuť na příjemné milování.

Teď je jen na obou zda se přemístí do ložnice, nebo si sex užijí v koupelně. Ono to není od věci udělat nějakou tu změnu v sexu a sex v koupelně není zase špatnou změnou.

Masáž

Po koupeli je ovšem další možnost, přemístit se do ložnice a nabídnout partnerce masáž. Ta ji s radostí přivítá, neboť po celodenním zápřahu v domácnosti je tak fyzicky unavena, že se relaxační masáž vždy hodí. Teď je vše jen na šikovnosti prsů partnera, zda dokáže partnerku rozehřát, či nikoliv.

Na masáž je ideální nějaký olivový olej, nebo přímo masážní erotický olejíček s příchutí ovoce. Mezi největší afrodiziakum jednoznačně patří z olejíčků pomerančové příchuti. Citrusové plody, které mají v sobě jižanské slunce, dokážou každého rozehřát natolik, že je jen otázkou času kdy dojde ke spojení dvou nahých těl.

Společná večeře

Ovšem příjemný sex lze prožít i pomocí toho, že nebude večer trávit doma, naopak, půjdete na společnou večeři, pak třeba do divadla, po kterém bude následovat pozvání na sklenku vína pomalý návrat domů. Již ta romantická procházka z vinárny naváže příjemnou atmosféru, která nejspíše bude zakončena kvalitním sexem. Ovšem to neznamená, že si nemáte vzít i do postele sklenku vína, proč by ne, vždyť víno je lék. V případě šampaňského se jedná o afrodiziakum, a pokud jej spojíte s jahodami, tak je prakticky zaručen úspěch v podobě kvalitního a vášnivého sexuálního prožitku.

Vášnivé SMS

Ovšem svádění a prakticky přípravy na večerní vášnivý sex nemusíte dělat až po příchodu partnera domů. V dnešní době, kdy snad není člověka, co nemá mobilní telefon je vcelku nevinné a při tom velice pozitivně přijímáno psaní SMS. Proč si je tedy nepokusit zpříjemnit a navodit si tak atmosféru, která večer povede k dokonalému sexuálnímu prožitku a to aniž byste se o tom verbálně vyjádřili. Začněme tak, že oslovíte partnera něžně, podle jeho reakce následují další fráze, které povedou tím směrem, kterým chcete, aby vedli. Nebojte se nových technologií k vylepšení sexuálního zážitku. Naopak zapojte je.

Sexy prádlo

Dalším dobrým tipem je sexy prádlo. Někdo namítne, nač ho pořizovat, když ho partner stejně ze mne sundá, ale už jen to, že máte něco sexy, vzrušivého a pokud je milovníkem i sladkého, tak proč nevyhovět a neudělat radost oběma. Již není nic neobvyklého, když se ve specializované prodejně objeví i jedlé spodní prádlo. Zpříjemní to jak vaše libido, tak i vášeň a možná se dočkáte nečekaného zážitku.

Hovořme o sexu

Nebojme se hovořit o sexu, naopak bavme se o něm zcela otevřeně, poslechněte si partnera, jeho tužby, přání, ale i negativní reakce. Nebojte se na ně reagovat stejným způsobem a hledejte kompromis k lepšímu sexuálnímu vztahu. V každém vztahu se vždy najde trhlinka, ale jakmile se trhlinka týká sexu, je zle. Přeci jen ex je považován za jeden z hlavních bodů vztahu.

Nebojme se experimentů

Stereotyp unavuje, to stará pravda a v sexu to platí dvojnásobně, změňte to. Vyzkoušejte něco nového, nebojte se experimentů. Bavte se tím, že třeba v rámci předehry si zahrajete karty a ten kdo prohraje, udělá nějaký úkol. Jistě se nebudete nudit, do vašeho intimního života přinesete nový náboj a zároveň poznáte nepoznané.

Láska prochází žaludkem

Že láska prochází žaludkem je prokázáno po staletí. Proč tedy si neudělat opravdu lahodnou a při tom velice vzrušivou večeři. Nejlepším pokrmem, který je velmi afrodiziakální, jsou jednoznačně mořské plody. K tomu lahodné víno, zapálené svíčky na stole, vášnivé pohledy, které jasně říkají, vezmi si mne hned. Ano tomu neodolá nikdo. Ovšem pokud si k tomu pustíte příjemnou hudbu, která se líbí oběma, nic tím nezkazíte. Naopak, pouze získáte.

Intimní hračky

Kolikrát se vám stalo, že jste měli velkou chuť na milování a partner usnul? Asi mnohokrát. V ten moment ho jistě nevraživě přejíždíte pohledem a řešíte dilema, budit, nebudit. V takovém to případě je tu i třetí možnost použít intimních hraček a třeba se nechtěně dotknout i partnera, ten se může probrat a málokterý muž dokáže odolat ženě, která si hraje. Naopak se bude snažit chtít přidat a v ten moment jste vítězem. Máte jisté, že vyvrcholení dosáhnete a budete usínat s blaženým úsměvem na tváři. Z toho vyplívá jedno, nebojme se nakupovat ani ve specializovaných prodejnách pro dospělé, naopak, berme to jako součást našeho života mnoho párů to má i jako součást předehry.

Tak to máme 10. tipů co dokážou váš sexuální život zlepšit, ale to zda je využijete, je jen na vás samotných. Každému vyhovuje něco jiného, ale každý si zde může vybrat něco, co ho dokáže nejen uspokojit, ale zároveň čím překvapí partnera.