18 bodů proč je lepší být bez chlapa

Jsou po bytě ponožky, neustále je prkýnko zvednuté, v umyvadle jsou vousy, ovladač je neustále v obležení, neustále se přepínají programy, nenajdete vyjezenou ledničku, všude po bytě se válí oblečení, tam kalhoty, tam tričko, tam mikina. Znáte to? To se stává, když máte doma muže, partnera. Neustále se vás ptá, to musíš mít tolik bot, to musíš mít tolik kabelek, to jsou zase nové džíny, ty už zase hubneš, v koupelně máš plno serepetiček, nemůžu si tam dát svůj sprchový gel, to už zase máme zeleninový salát k večeři, musíš furt držet ty diety a podobně. Občas to leze na nervy, to je jasné. Vztahy jsou velmi složité a najít určitý kompromis je vždycky velká výhra.

Vždycky budou věci, které vás na protějšku budou štvát, nikdo není bez chyby a na vás určitě partner také nachází nějaké věci, které mu mohou vadit. Když jste bez muže, můžete si připadat osamělá, můžete mít pocit, že už si muže nenajdete, není vám to souzeno, zůstanete sama, koupíte si kočky a prožijete svůj život osamělá, takové představy, zvláště pokud vás chytne deprese, ovšem není to tak, ten pravý čeká na každého. Zkuste si to, že jste bez muže trošku osladit a rozpomenout se na vše, co můžete bez muže dělat a co vše nebudete mít denně „na talíři“.

Spokojená žena

1. Nikdo neřeší, kolik máte kabelek

Muži obvykle nechápou, proč je potřeba mít několik kabelek různých barev a tvarů, to chápeme jedině my ženy.

2. Nikdo neřeší, kolik máte bot a oblečení obecně

Ke každé kabelce je dobré mít i boty, to je jasné. Muži obvykle pro toto nemají pochopení, jim stačí jedny boty na každé období. Mít modré botasky, černé botasky, bílé botasky? To u mužů není běžné.

3. Nikdo se vám nesměje, když brečíte u filmu

Film končí, oba se vzájemně našli, ví, že je to jejich osudová láska, i přes nástrahy všech okolo, se dají dohromady, obejmou se, pohlédnou si zhluboka do očí a pak se políbí. No kdo by u toho nebrečel, zvláště když je to podloženo krásnou scénou, krásnou hudbou, to vás dostane. Když sedí partner vedle vás, jen se otráveně podívá, proč se natahujete pro kapesník a pak si z vás bude utahovat. Vy si z něj také neutahujete, když jeho tým nevyhraje a on je pak naštvaný celý den.

4. Nikdo vás nehoní

Znáte to, jdete někam a na poslední chvíli nestíháte, zkrátka napíšete zprávu, že se zdržíte. Vždyť přece potřebujete všechno sladit a halenka tak úplně nesedí k sukni a k botám, takže je potřeba to všechno překopat. Muži se obléknou do prvního, co jim přijde pod ruku a až tak úplně to neřeší. Pak jen stepují u dveří, dívají se na hodinky a občas utrousí, že určitě přijdete pozdě.

5. Dámské věci

Ženy mají rády svíčky, polštářky, obrázky a podobně. Ne všichni muži jsou tomu nakloněni.

6. Nemusíte nutně uklízet

Bydlíte sama, takže pokud se po bytě válí oblečení, které jste nestihla uklidit, nikomu to nevadí. Často se tvrdí, že ženy jsou pořádkumilovné a muži jsou bordeláři. Nemusí tomu tak být vždy, i ženy umějí udělat pěkný nepořádek.

7. Vracíte se domů, v kolik chcete

Bavíte se s kamarády, ti pak jdou ještě někam pařit. Máte náladu na večírek, ale víte, že pokud přijdete příliš pozdě, partner z toho nebude moc nadšený. Když jste sama, klidně přijdete v osm ráno a nikdo vám nic nevyčte.

8. Prkýnko

Prkýnko je nahoře. Často se tomu tak děje. Když jste sama, prkýnko je věčně dole. Tečka.

9. Můžete držet dietu

Rozhodnete se držet dietu a jako naschvál si partner koupí pizzu, nějaké jídlo z restaurace, večer si otevře chipsy, vás odrazuje od posilovny, nabízí vám chipsy, pokouší vás.

10. Čas jen pro sebe

Máte svůj čas. Můžete doma chodit v pleťové masce, můžete pořádat depilovací párty. Relaxujete, čtete si knížku, koukáte na romantické a zamilované filmy. Trávíte čas, jak chcete jen vy.

11. Flirtujete, zcela nezávazně

Když jste zadaná, přijde vám to možná trošku nemístné, s partnerem vedle sebe nemůžete flirtovat. Když jste sama, můžete se usmát, můžete si nezávazně povídat, můžete zkrátka, co chcete.

12. Kamarádky

S kamarádkami, pokud máte partnera, se vídáte jen občas. Čas od času. Když jste bez partnera, máte více času na kamarádky, můžete si uspořádat večírky, můžete jet na wellnes víkend, můžete jít do kina, do divadla, na jakoukoliv párty a podobně. Můžete s kamarádkami trávit tolik času, kolik si jen zamanete.

13. Neslyšíte kritiku

Partneři se umějí poměrně dosti kritizovat. Umí docela nevybíravě poukázat na nějaký nedostatek, ať je to slané jídlo, nepovedené polévka, špatně vyžehlené oblečení a podobně. Když jste sama, nic takového vám nikdo neříká.

14. Co chcete, to děláte

Chcete tančit po bytě nahá? Zpívat nahlas, i když to neumíte? Chodit na různé párty? Zůstávat v práci dlouho do večera? To vše můžete, jste sama, nikdo se vám nebude smát, nikdo vám to nevyčte.

15. Schůzky

Když jste sama, můžete poznat mnoho zajímavých mužů. Můžete s nimi chodit na večeře, na výlety, do divadla, do kina. Navíc, můžete jít s jedním mužem do kina, s druhým na večeři. Podle libosti.

16. Nemáte svůj den

Každá máme občas špatnou náladu, něco nás bolí, naše tělo pracuje v cyklech. Někdy zkrátka brečíte, jen protože se vám chce a chlap to obvykle nemusí pochopit. Můžete se celý den válet v posteli a v pyžamu.

17. Oholené nohy

Nechce se vám? Tak si je týden neholíte, na sebe si vezmete vždycky dlouhé kalhoty a nikdo nic nevidí.

18. Můžete mít i kamarády

Máte mnoho kamarádů. Partner na každého z nich žárlí, kolega vás sveze domů a už je oheň na střeše. Tohle neřešíte, domů vás odveze kdokoliv.