3 situace, ve kterých MUSÍTE své ženě lhát

Není žádným překvapením, že obě pohlaví se do určité míry spoléhají na lhaní. Jen to dělají jinak a někdy z různých důvodů. Všichni lidé, zejména ženy, říkají, že chtějí, aby jejich partner byl upřímný. Je to pravda? Dokážete vztah udržet, pokud říkáte pravdu vždy?

Představte si, že jste si právě přivedli svou přítelkyni domů a chcete s ní poprvé strávit noc. Vynaložili jste značné úsilí, abyste uklidili domov, zejména ložnici. Jste na to hrdí a své partnerky se zeptáte, co si o vašem domě myslí.

Ona odpoví ,,Je to trochu staromódní … a něco tady smrdí.“ 

Tuto trapnou chvíli přejdete, pak se začnete líbat, ale zavtipkujete o… velikosti penisu a místo toho, abyste uslyšeli nejčastější odpověď: ,,V pohodě, na velikosti opravdu nezáleží“, řekne vám, že její bývalý měl docela velký.

Ups … Už ne.

Pokud by řekla jen dvě malé lži, všechno by mohlo být skvělé, ale teď … Pravdou je, že malé lži mohou být jedním z nejlepších způsobů, jak udržet váš vztah zdravý. Takže pokud ji chcete učinit šťastnou a pravidelně s ní spát, budete se muset naučit lhát – a přesvědčivě. Musíte jen přijít na to, co chce slyšet.

8225214_s

1. Nikdy se nezmiňujte o vaší sexuální minulosti… zejména v případě, že byla dobrá. 

Pokud se vaše přítelkyně zeptá, jaká vaše sexuální minulost byla, nebo jak dobrá byla vaše ex, můžete zalhat, pokud je to nutné. Řekněte, že to všechno nebylo zas tak dobré. Nikdy ex ani nezmiňujte. I když by to, co byste řekli, nebylo moc pochvalné, stále to bude mít negativní vliv. Vaše přítelkyně to bude mít stále na mysli.

2. Pokud přijde řeč na její vzhled, musíte zajistit, aby se cítila jako pravá žena.

Každá žena má něco krásného, ​​něco sexy a atraktivního, a pokud ji ujistíte, že je pro vás atraktivní, bude sebevědomější, divočejší a vášnivější. Ale když se vás zeptá na něco, co se vám na jejím vzhledu moc nelíbí, nikdy, ale nikdy neříkejte váš skutečný názor. Jen řekněte, že je to v pořádku a změňte téma. Pokud jí řeknete, že se vám na ní něco nelíbí, bude se cítit frustrovaná a bude mít více zábran.

3. Každý ví, že ženy jsou citlivější než muži.

Takže si na její citlivost dávejte pozor a například blbě nevtipkujte na adresu jiných lidí (zejména její rodiny. Bude vás považovat za necitlivého a ztratíte body. Použijte zdravý rozum a pokuste se nezranit city vaší ženy, i když občas musíte trochu zalhat. Obecně je lhaní špatné. Ale když jde o ženy, opravdu nemáte na výběr. Malé milosrdné lži nikomu neublíží a jsou určeny pouze jako příležitostné ujištění. Je tedy v pořádku říci někomu to, co chce slyšet.