5 důvodů, proč si pořídit tělové lodičky. Vy je ještě nemáte?

Ještě před dvěma třemi lety byly na ulicích k vidění jen výjimečně, dnes už patří do botníku skoro každé ženy, která drží krok s módou. Lodičky v tělové barvě. Pokud ještě žádné nemáte, přinášíme vám pět důvodů, proč byste to měla co nejrychleji napravit. Tady jsou:

1. Prodlouží vaše nohy

9635020Která žena by netoužila po nohách tak dlouhých, jako má Adriana Sklenaříková. Jestliže vám nebylo dáno od pána Boha, můžete své nohy prodloužit pomocí tělových lodiček. Tím, že splývají s barvou kůže, vaše nohy opticky prodlužují. Muži budou šílet.

2. Můžete v nich do společnosti…

Tělové lodičky jsou velmi univerzální – a hodí se prakticky k jakémukoliv oblečení a jakékoliv barvě. Oblečte k nim černé kalhoty nebo elegantní šaty a vyrazte třeba na důležitou pracovní schůzku nebo do divadla. Ostudu určitě neuděláte – spíše naopak.

3. … i do města s přáteli

Protože lodičky v tělové barvě nejsou ryze formální obuví, klidně si je můžete vzít i na méně formální příležitosti. Třeba na nákupy do města, odpolední kafe s kamarádkou nebo večerní párty. Záleží jenom na vás.

4. Nosí je i slavné ženy

9922678 (1)Důkaz, že lodičky v tělové barvě nejsou pouze krátkodobým výstřelkem do tmy. Nosí je třeba princezna Kate Middleton, zpěvačka Tereza Kerndlová nebo moderátorka televizních zpráv Daniela Písařovicová. Dobře vědí proč.

5. Nezruinují vás

Kvalitní dámské boty něco stojí, ale nemusíte kvůli nim měsíc hladovět. Ačkoliv jsou k dostání i kousky za 3 000 Kč a více, např. oblíbená značka Tamaris má tělové lodičky i za slušných cca 1 200 Kč – mrknout na ně můžete třeba tady. Určitě se shodneme na tom, že vypadají zatraceně dobře. A to teprve počkejte, až je obujete. Lodičky v tělové barvě nejlépe vyniknou až na vaší noze.