5 filmových hitů, bez kterých se neobejdou žádné vánoce

Vánoce se blíží! A to je čas se na chvilku zastavit a odpočinout si u pravých vánočních filmů. A které že to jsou? Vybrala jsem 5 tutovek, které všichni známe a bez kterých si nedokážeme představit žádné vánoce. Připravené? Tak jdeme na to.

Vánoční příběh (1983)

Blíží se vánoční čas a malý Ralph má jediné přání: Chtěl by dostat pod vánoční stromeček překrásnou pušku Červeného jezdce, svého komiksového hrdiny. Jistě už víte, jak to dopadne. Malý Ralph je prostě roztomilý rošťák. A jak Ralpha vidíte Vy? Též milujete Ralpha nebo máte v oblibě věčně podrážděného otce či jeho kňouravého bratra. No a co matka malého Ralpha? To už je kapitola sama pro sebe…

Christmas Story / Warner Bros.

Vánoční skřítek (2003)

Co by mohla být větší zábava pro vaše dítko než sledovat jednoho nezvykle vysokého Elfa a jeho trampoty? Will Ferrell v této vánoční klasice právem exceluje a jeho snaha pomoci Santovi ve vrácení vánočního ducha celému světu je až k popukání humorná.

ELF / Warner Bross

Život je krásný (1946)

Nechte se unášet dobráckým životem Georgeovým životem. Prostřednictvím Clarence divák sleduje nejdůležitější okamžiky v životě dobráckého chlapce/muže, jehož dospělý život nenaplňovalo téměř nic jiného, než pomáhání svým blízkým a obyvatelům malého městečka Bedford Falls.

It's_A_Wonderful_Life / National Telefilm Associates

Santa Claus (1994)

Všechny dětské sny zahrnují cestu k severnímu pólu, ale kolik dětímůže říci, že Santa je jejich táta? Podívejte se, jak se Tim Allen stal Santou a naučil se rozumět svému synovi.

Santa Claus / Disney Studios

Muppets: Vánoční koleda (1992)

Klasický sváteční příběh Charlese Dickense v rukou stále rozpustilých Muppets se proměnil v laskavě humorné a veselé dílo. Jiskří humorem a veselou náladou! Zaposlouchejte se do množství krásných písní v netradičním podání!

The Muppet Christmas Carol / Warner Bros.