5 vztahových poprvé

Všechno je jednou poprvé a to nejen v běžném životě, kdy jdete poprvé do práce, poprvé do školy, poprvé se stěhujete a podobně, ale také v milostném životě se tohle děje a nacházejí se nová a nová poprvé, první dotek, první pusa, první polibek, první milování, první sestěhování a mnohé a mnohé další. Všechna poprvé jsou krásná a vždycky na ně vzpomínáte. Je to často různé, ženy si pamatují snad každé poprvé, kdy se vás poprvé dotknul, kdy vám dal poprvé pusu, kdy vás poprvé políbil, jaká je písnička, na kterou jste spolu poprvé tancovali a podobné poprvé. Muži to berou trošku jinak a pamatují si jiné chvíle a jiné poprvé. Když to vezmeme, vy i váš partner si pamatujete stejná poprvé. Jaká poprvé to vlastně jsou? To si přečtěte v následujícím článku.

První rande

První rande je ve vztahu zásadní. Oba dva si pamatujete, kde to bylo, v kolik to bylo. Máte i jistou představu o tom, co jste na sobě měli, co jste jedli, co jste pili, jaký film jste v kině viděli, co jste si povídali a podobně. Pravděpodobně ženy si budou pamatovat vše do detailu, to jsme my ženy, ale muži si také hodně věcí pamatují. Pamatujete si i to, že jste byli velmi nervózní, nevěděli jste, co říct, jak se chovat a podobně, to zkrátka k první schůzce patří a po letech budete vzpomínat na to, jaké to bylo krásné. Dodnes si totiž pamatujete, čím vás váš partner dostal, čím jste se vzájemně oslnili, proč jste dodnes spolu a podobně.

První polibek

Obvykle je to muž, který první polibek iniciuje, ženy se obvykle stydí, chtějí, aby to byl muž, který udělá ten krok. První polibek si rozhodně, ale pamatujete oba dva. Muži si asi nebudou pamatovat přesné detaily jako ženy, ale oba si pamatujete to jiskření, tu touhu, tu něžnost a lásku, kterou jste cítili, tu krásnou a bezhlavou zamilovanost. Po letech si vždy na první polibek vzpomenete s velkým úsměvem.

První milování

Na první milování vzpomínají oba dva. Jak muž, tak žena. Ne vždycky se totiž první milování povede, mnohdy bývá zakončeno fiaskem, takže vzpomínky na něj mohou být citlivějšího ražení. Jste nervózní, chcete být opatrní, nevíte, jestli to děláte dobře a podobně. Zkuste se od nervozity a stresu oprostit, protože díky tomu se může stávat, že se vám vše nepovede tak, jak si plánujete. Zkuste si říci, co se od posledního sexu změnilo? Obvykle odpovídáte, že nic, jste to stále vy, stále máte stejné zkušenosti a podobně a uvidíte, že to bude lepší.

První hádka

První hádku si dozajista pamatovat budete také. Nejde přesně určit, kdy hádka přijde, ale rozhodně se jí nevyhnete. Každá hádka, která je závažnější vás rozhodně zaskočí a zvláště, když je to ta první závažnější hádka. Zkuste však zachovat klid a nepropadat panice. Při hádkách obvykle na chvíli padají růžové brýle, což zrovna není úplně fajn, přes ně totiž v partnerovi vidíte naprostý ideál. S první závažnější hádkou tak o tyto své brýle přicházíte, což může být bolestné, ale ničeho nelitujte, berte to tak, že se ve vztahu posouváte na jiný level, který ve vztahu zkrátka přijít musí. Posunete se zase o krok dál. V tu chvíli se tak ukazuje, že váš vztah vydrží hádku i sundání růžových brýlí.

První velké rozhodnutí

I první velká rozhodnutí vás ve vztahu čekají. Je to obvykle vzájemné sestěhování, koupě bytu, koupě domu a podobně. Spojit a sdílet s někým život není jednoduché a věřte tomu, že v životě velkých rozhodnutí uděláte ještě spoustu, časem je přestanete už počítat a myslet na ně. První velké rozhodnutí si však budete pamatovat poměrně přesně. Tím dáváte světu najevo, že spolu chcete zůstat a hodláte být spolu. Ať už je to sestěhování, koupě bytu, koupě psa a podobně.