7 myšlenek, které vedou k tomu, že si holka ostříhá vlasy…

Ženy a vlasy. To je kapitola sama o sobě. Ta, co je má rovné, by za každou cenu chtěla vlny – a ta kudrnatá na ně shání nejlepší žehličku. Žádná barva vlastně není dobrá a brunety si stěžují, že to blondýny mají lehčí, na což blondýny rozhořčeně odpovídají, že to tedy v žádném případě ne… a jdou si rovnou pro tubu s nápisem mahagonová čerň. Co tedy takovou ženu přivede k myšlence, že si ty svoje dlouho opečovávané vlasy prostě radikálně ostříhá?

 

1) Před zrcadlem: Chce to změnu. Nuda nuda nuda nuda nuda.

2) U počítače / časopisu: Tak se na to podívejme. Jennifer Lawrence. Miley Cyrus. Halle Berry. Vždyť ten Hollywood je toho plnej, sakra, je to teďka takovej trend. Třeba mi to bude slušet.

3) V koupelně, když chytne křeč z nepříjemně dlouhého fénování a navíc zjistí, že už kvůli tomu nestíhá autobus: Už nikdy žádný starosti s dlouhým rozčesáváním a sušením. Pohodlný živote, pojď ke mně!

4) U kadeřnice: „Chtěla bych spíš tak jako, no, jenom zkrátit konečky! Nebo tak já to nechám na vás.“

5) Po rozchodu, když se konečně vyhrabe z hory posmrkaných kapesníčků na posteli: Tak jo, začnu znova, jiný vlasy, jiná žena! Nepotřebuju chlapa, potřebuju změnu. Aaaa all the single ladies, all the single ladies, put your hands up…

6) S nůžkami v ruce: Hm, na tom vlastně nemůže být nic těžkého, trošku si ty vlasy zastřihnu sama. (Tento bod taky často vede k ohromně slušivé zubaté homemade ofince.)

7) Moc dlouho jsem byla Hannah Montana…