7 Nejtrapnějších a nejdivnějších smrtí při sexu


Obrázek 1 z 7
496734.jpg

Znásilněn k smrti

Natolik otřesné, až neuvěřitelné. Nigerijský obchodník měl 5 žen, z čehož 4 velmi žárlily na tu nejmladší z nich, které si všímal nejvíce. Pod pohrůžkou smrti, se na něj ženy vrhly a přitlačily mu nůž ke krku. Uroko jakožto válečník, měl opakovaný sex se všemi ženami, do té doby, než přestal z vyčerpání dýchat. Ženy dokonce uvedly, že se mu to stejně muselo líbit, protože i po smrti měl několikahodinovou erekci.

Rozdrceni piánem

Není už o moc divnějších způsobů jak zemřít při sexu, než je právě tento. Jimmy Ferrozzo byl vlastníkem baru se striptérkami. Známé úvodní číslo zahrnovalo striptérku ležící na piánu, které bylo připevněno ke zdi a mohlo být spouštěno dolů, či vytahováno nahoru. Ferrozo si chtěl užít noci plné vášně na piánu a to se mu stalo osudným. Po zavření baru, se společně se striptérkou pracující v baru, vrhli po sobě a začali mít sex. Při vší té krvi, která migrovala z mozku někam jinam, si asi nevšimli, že zavadili o ovládání nastavení výšky piána. Piáno začalo směrovat nahoru ke stropu a Ferroza tak k jeho nevědomosti úplně rozdrtilo. Naštěstí pro striptérku, nemusela být „nahoře“ a této trapné a otřesné smrti se vyhnula.

Udušen prezervativem

Mnoho měst má svá místa pro anonymní sex, ať už heterosexuální, či homosexuální. Hampstead Heath je Londýnskou homosexuální baštou, pro setkání můžu hledající tento druh seznámení. Alex M. byl nalezen starším mužem, který venčil psa a dostalo se mu skutečně zajímavého pohledu. Krom trička Star Trek byl mladý muž zcela nahý, s trčícím kondomem z  hrdla. Pitva prokázala srdeční zástavu, způsobenou nedávnou a neobvyklou sexuální aktivitou.

Omámeni láskou a oxidem uhličitým

Někdy se prostě nemůžete dočkat až se dostanete domů a strhnete ze sebe oblečení a hůrá na to. Jednomu mladému páru, se ale stala tato nedočkavost fatální. Rumunský fotbalista a jeho přítelkyně se milovali v zaparkovaném autě fotbalistovi garáže. Zapnutý motor nahromadil v uzavřené garáži dostatek oxidu uhličitého na to, aby zaměstnaný pár nic nepoznal a postupně se otrávil.

Lví grupen sex.

Co si pod tímhle vůbec lze představit. Na úvod rada. Není nejmoudřejší mít sex v africké buši, kde se potulují lvi. Ideální Prostředí pro sex to opravdu není, ale to stejně nebránilo páru do toho jít. Hladovějící lev se chtěl také přidat, ale trochu drsnějším způsobem. Ženu zabil a muž zcela nahý utekl z místa, které mělo být určeno pro stvoření života a ne jeho ukončení.

Francouzský Bill Clinton

Monika Lewiská ve známých modrých, spermatem potřísněných šatech je ještě celkem pohodový skandál, oproti  prezidentovi Félixovi Fauremu. Zatímco se mu dostávalo felace od jeho milenky, zemřel na mozkovou mrtvici, se svým penisem v milenčiných ústech. Podle některých historiků, ale bylo hůř. Ženě se v šoku z prezidentovi smrti zablokovala čelist a musel být dokonce proveden chirurgický zákrok. Pohřeb by byl jinak o dost trapnější co myslíte?

Vejce natvrdo

Fotograf aktů, byl nalezen mrtvý ve svém Stuttgartském bytě. Za pomocí elektrod připevněných na varlata a roubíkem v ústech, se snažil dosáhnout vyššího sexuálního vzrušení. Jakkoliv byl úspěšný, jeho smrt byla vyhodnocena jakožto neobvyklá nehoda, způsobena jím samým.