Anální sex, jak na to?

Anální sex je v milostném životě velmi diskutované téma. Někteří o něm nechtějí ani slyšet, zatracují jej, považují jej za něco nečistého, odporného, hnusného.

Jiní jej provozují běžně a podle nich, není nic lepšího, není lepší sex, než ten anální. Názory se různí a jsou lidé, kteří by v životě nikdy na anální sex nepřistoupili, ani na něj nepomysleli, a jsou také lidi, kteří anální sex vyzkoušet chtějí, ale neví jak, všude se píše plno věcí, jakože to není bezpečné, není to vůbec nic vzrušujícího, přenáší se tím různé nemoci a podobně. Tudíž pokud opravdu anální sex vyzkoušet nechcete, příčí se vám to, hnusí se vám to, nedělejte nic proti své vůli, jelikož to pro vás bude horší a bolestivé. Pro ty, kteří však koketují s myšlenkou análního sexu, jen neví, jak na to poradíme. Anální sex spočívá v dráždění análního otvoru či v análním sexu samotném. Anální sex může být příjemný, vzrušující, je ovšem dodržovat určitá pravidla, protože na rozdíl od pochvy není anální otvor vlhký, může docházet k poranění příslušných orgánů. Pravidla jsou potřeba dodržovat, a pokud je budete při análním styku dodržovat, rozhodně pro vás anální sex může být zajímavý a vzrušující.

Hezký zadeček

Anální sex není běžný způsob sexu, i když jej mnozí lidé běžně praktikují. U análního styku je nutná příprava. Zejména pak je nutná důkladná hygiena. Anální sex není rozhodně vhodný jako praktika, se kterou člověk dopředu nepočítá, neplánoval ji, nepřipravoval se na ni. Anální sex by se měl praktikovat s tím partnerem, kterého dobře znáte, jste na něj zvyklí a víte, co od něj máte očekávat. Anální sex sebou nese i jistá nebezpečí, je to nejrizikovější činnost pro přenos viru HIV. Při análním sexu jsou vhodné různé sexuální pomůcky. Především se tedy rozhodně neobejdete bez lubrikačního gelu. Na lubrikačním gelu nešetřete, lubrikační gel by měl být speciálně určený na anální sex, můžete používat také robertky, dilada či anální kolíky.

Jak na anální sex?

Ze všeho nejdříve je potřeba se uklidnit a uvolnit. Navoďte si příjemnou atmosféru, dejte si sklenici vína, panáka, navoďte si atmosféru například dobrým jídlem, prostředí si připravte podobné, jako při běžném milování. Někdo také doporučuje, pro úplné uvolnění nejdříve běžný sex v polohách, v jakých jste zvyklí a v jakých je vám příjemně. Než začnete s análním sexem, naneste lubrikant do análního otvoru. Můžete anální otvor dráždit prsty či vibrátorem. Existují lidé, kteří rádi dráždí anální otvor jazykem, to už záleží čistě jen na vás, co zvolíte. Vy, jako žena, si můžete pomoci rukama, kdy například roztáhnete půlky, díky tomu bude průnik do análního otvoru podstatně zjednodušen. Lubrikační gel naneste na penis nebo na erotickou pomůcku a pomalu zasunujte do análního otvoru. Nejdříve jeden centimetr, penis nebo erotickou pomůcku vytáhněte, druhý zásun proveďte o něco hlubší. Tak postupujte až do chvíle, kdy bude penis či erotická pomůcka tak hluboko, jak to vám i partnerovi bude vyhovovat. Postup neurychlujte, nespěchejte, postupujte pomalu, obezřetně, a pokud se to jednomu z partnerů nelíbí, přestaňte a vyzkoušejte anální sex zase někdy jindy.

Polohy při análním sexu

Jako nejoblíbenější poloha při análním sexu se může jevit ta, kdy žena leží břichem na stole, muž je za ní, ve stoje. Další poloha může být misionářská, kdy žena leží na zádech, mírně pokrčené a roztažené nohy. Partner je nad ní a penis zasunuje do análního otvoru. Hodně bývá využívána také poloha zboku, poloha na koníčka. Zde je vše v režii ženy, ona sama si koriguje, jak hluboko penis nechá zajíždět do análního otvoru. Ostatně polohu, která pro vás bude ta pravá, si najdete vy sami, nikde není určeno, které polohy jsou ty nejlepší, vždy dělejte jen to, co vám vyhovuje a co se vám líbí.