Chcete se seznámit stylově? Jděte do divadla!

Mnozí lidé v dnešní době žijí sami, i když to není tak úplně jejich dobrovolná volba. Docela rádi by se s někým seznámili, jen se jim to nedaří. Přiznejme si, že ne pro každého je snadné náhodně se s někým seznámit. Stydlivější jedinci nebo ti s uzavřenější povahou mají zkrátka problém jen tak někoho oslovit. A když už naopak někdo náhodou osloví je, nezareagují adekvátně tomu, co ten druhý od nich očekává. A tak často chodíme kolem sebe na ulici, jezdíme spolu městskou dopravou a vlastně ani nevíme, že někde nedaleko nás je člověk, který by se rád s námi seznámil a neví, jak na to.

Z představení Monty Pythonův létající kabaret

Z představení Monty Pythonův létající kabaret, mestskadivadlaprazska.cz

Někdo se seznamuje v barech či podobných podnicích. I to je určitá možnost, ale také nemusí vyhovovat každému. A seriózní lidé, o seznámení s nimiž bychom stáli, často ani bary nebo večerní zábavu v podnicích podobného typu nevyhledávají.

Vedení Městských divadel pražských se rozhodlo seznamování nezadaných jedinců vyjít vstříc. „Nebuďte na valentýnský víkend sami, seznamte se v divadle!“, láká mluvčí Městských divadel pražských Kateřina Gardner případné zájemce o seznámení. Do Valentýna je sice ještě dlouhá době, ale vstupenky na valentýnské představení pouze pro nezadané v divadle Rokoko si můžete pořídit už teď.

Komu je seznamovací večer v Rokoku určen?

Podle mluvčí Kateřiny Gardner je akce připravena pro nezadané muže a ženy ve věku od 25 do 45 let. Valentýnský seznamovací večer v divadle Rokoko proběhne 15. února. Večer začne již v 17 hodin uvedením jevištního zpracování slavných skečů Monty Pythonův létající kabaret. A od 19 hodin na skončené představení naváže program v kavárně Rokoko. Tam čeká na návštěvníky mnoho drobných aktivit, které by mohly napomoci jejich seznamování. Ve fotokoutku se budou moci například vyfotografovat v historických kostýmech, muži budou moci darovat ženě, která je zaujme, růži, případně bude možné využít k oslovení toho, s kým se budete chtít seznámit, mobilní poštovní box. Sympatický protějšek, o seznámení s nímž stojíte, můžete také pozvat na skleničku nebo mu zakoupit srdce.

Ve 20 hodin můžete vyrazit na prohlídku zákulisí Rokoka, ale pozor! Tato možnost se týká pouze párů! Ve 21 hodin bude vyhlášen výherce soutěžního kvízu, nejhezčího páru a držitele největšího počtu srdíček, ve 21:30 ukončí formální část programu losování tomboly, v níž nebude nouze o velmi zajímavé a atraktivní ceny. No a jak s načatým večer naložíte dál, to už bude jen a jen na vás!

Vstupenky na představení pro nezadané stojí 320 korun. V ceně je zahrnut i welcome drink, číslo do tomboly i doprovodný program.

Aktuální informace jsou na www.mestskadivadlaprazska.cz/nezadani.

Podobnou seznamovací možnost mají také návštěvníci v pražském Divadle na Fidlovačce. Pro nezadané diváky je tam rezervována celá osmá řada. Sedadla v této řadě nejsou číslována, takže si vlastně svého souseda vyberete sami.

Seznámení v divadle určitě není špatnou volbou při hledání partnera. Divadelní atmosféra, krásné oblečení i povznesená nálada mohou být tím ideálním prostředím, kde se i stydlivější člověk trochu uvolní a najde odvahu k oslovení někoho, kdo je mu sympatický. Co si o seznamování v divadle myslíte vy? Těšíme se na vaše názory v diskuzi!