Co je lepší, dva muži a žena, či dvě ženy a muž

Když se psal článek 10. tipů, které zlepší váš sexuální zážitek, nečekal jsem reakce od lidí, že budou nabádat k dalším tipům. Ba co více, že budou chtít znát názor na nějaké aktivity. Tak se k článku vrátím a přidám nějaké postřehy na otázky, které mne byly zaslány.

Který trojka je lepší? Dva muži a žena, či dvě ženy a muž. Na tuto otázku se dá odpovědět asi tak, že každý si musí vybrat sám. Je to čistě individuální a tak říci co je lepší se nedá tak snadno. Zkusíme si rozebrat jednotlivé možnosti a pak teprve lze říci co je lepší.

Trojka v sexu znamená dva muže plus žena, nebo dvě ženy a muž. To jaká je kombinace je zcela jedno, neboť obě dvě možnosti jsou zpestřením vašeho sexuálního života a to k lepšímu, ovšem než se k takovému zpestření rozhodnete, promluvte si o této variantě s partnerem. Přeci jen ne každý je nakloněn k takovýmto experimentům a dobrá myšlenka může vést až ke zhroucení vztahu.

Dva muži a žena

Tato kombinace je vítána ženami nejvíce, přeci jen mít dva muže, kteří se o vás postarají po všech sexuálních stránkách. Dovedou Vás k dokonalé rozkoši, věnují se vám a co více, jste jejich středem pozornosti. Žena, která tuto možnost někdy zkusila, nikdy nezapomene, naopak vzpomíná na to s láskou a hlavně by si přála to zažít znovu.

Již první okamžiky jsou nezapomenutelné. Pocit, že se vás dotýkají čtyři ruce po celém těle, hladí vás na místech, které to mají ráda. Každá žena ví o svých místečkách, kde se letmý dotek stává slastí. Tyto místa má každá žena na jiném místě a to je to nejkrásnější, když muži hledají tato místa. Jen ta představa v mnohých ženách dokáže navodit atmosféru rozkoše, touhy, snění.

Putování rukou po těle je tou nejkrásnější chvílí před samotným spojením těl do krkolomných pozic. V případě že se jedná o opakování této situace daných osob, tak již vědí, kde žena je nač citlivá a pokud jsou muži originální a hlavně tolerantní k ženě, dopřejí tuto rozkoš v takové míře, že se jim žena dokáže odvděčit opravdu skvělým způsobem. To co pak následuje je jen o domluvě a hlavně souhře. V žádném případě se nesmí spěchat, neboť spěch v sexu je nepřítel, vždy se má dívat na kvalitu, ne na kvantitu. Přeci jen sexuální prožitek je zaručen jen tehdy, pokud se jedná o kvalitní předehru a souhru.

Co následuje za propojení již je jen o možnostech, chuti a schopnostech účastníků. Věřte, že žena očekává dokonalou rozkoš a hlavně dokonalý sexuální zážitek. Ten je naplněn jen tehdy, když se pánové dokážou soustředit na její osobu a ne na sebe. Přeci jen v tento okamžik je hlavní osoba právě žena, nikoliv pánové, jak si někteří milně myslí.

Dvě ženy a muž

Toto je velice žádaná kombinace muži. V této kombinaci jde o rozkoš muže, ovšem u této kombinace se očekává více než u obdobné situace, ve které je opačná kombinace. Přeci jen ženy jsou více hravé než muži a není jim cizí se vzájemně dotýkat. Naopak, to ženy velice rády. Nejsou jako muži, kterým jen představa, že by se náhodou měli dotknout druhého muže, nahání jim osinu na kůži. Naopak, ženy to berou zcela jinak, vzrušuje je to, líbí se jim dotek druhé ženy na svém těle. Přeci jen žena je jediná, kdo ví, co druhá žena potřebuje. To muži nikdy nepochopí. Ono to není o znalostech, ale o procítění se do druhé osoby a to muž nedokáže.

Již při té představě, že bude mít muž dvě ženy je celí natěšen a již si představuje různé akce. Ovšem nikde není napsáno, že se mu naplní, přeci jen se může stát, že ženy se budou věnovat jen sobě a na muže zapomenou. Sice to je výjimečný případ, ale stává se to občas, že muž je jaksi vynechán. Tedy alespoň na chvíli. Ovšem to není úmyslem, mnoho mužů to i uvítá, neboť stihnou nabrat nové síly a i ten pohled na mazlící se ženy je mnohdy úchvatným zážitkem.

Ovšem, jakmile se ženy začnou věnovat samotnému muži, je u samého blaha rozkoše. Přeci jen se mu tato možnost nestává často, aby se o něho starali dvě ženy. Ty nejsou sobecké a vždy si vyjdou vstříc, přeci jen žena se nějak domluví se ženou vždy.

A co čtyřka? Ta je jaká? Je lepší než trojka? No nechme se překvapit a zkusme si ji někdy. Přeci jen zážitky můžete psát i vy samotní čtenáři v níže uvedených komentářích a třeba na základě těchto komentářů vznikne další článek na toto téma, kde se zaměříme právě na čtyřky. Jen se prosím vyvarujte vulgárnostem, jsme seriózní portál, a chceme se prezentovat tak i nadále. Každý přínosný komentář rádi okomentujeme a případné dotazy i zodpovíme. Jsme tu pro Vás, naše čtenáře.