Co milují ženy na mužích nejvíce?

Každá žena si občas klade otázku, „Co se mužům na nás nejvíce líbí“? Jsou to snad prsa, pevná postavu, charisma, upravený vzhled, blond vlasy nebo něco jiného? Jenže tyhle otázky si neklademe jen my ženy, ale také muže zajímá, čím upoutat něžné pohlaví. Co tedy na mužích nejvíce milujeme a čím nás rozhodně dostanou?

Muži a ženy

Muži versus žena

Obecně se dá říci, že muži jsou sebevědomější než my ženy. Nepřipouští si tolik své nedostatky a naopak si myslí, že je zkrátka zbožňujeme takové, jací jsou. Je to skutečně pravda? Nebo jsou to jen naše představy? Nelze házet všechny muže do jednoho pytle. Jsou stejně citliví a nesmělí, jen to nedávají tolik najevo.

Co tedy nejvíce zohledňujeme při výběru „pana božského“? Zkusme si nyní připomenout pár věcí, které činí muže neodolatelnými.

Nutno ještě podotknout, že z pohledu mužů by se dalo na otázku, „Co milujeme na mužích“, odpovědět jednoduše. Svaly, penis a tučné konto. To je myšlení typického muže. My ženy máme ovšem zcela jiné představy, i když, ruku na srdce, něco na tom přeci jen bude.

Oči mnoho napoví

Nemáme na mysli barvu očí, je jedno, zda jsou modré, hnědé či zelené. Ženy milují přímý a jistý pohled, když se jim muž dokáže dlouze a hluboce dívat do očí. Těkavý a krátký pohled značí nervozitu nebo nezájem. I když pokud se zeptáte žen na barvu, jednoznačně vítězí modrá.

Drsňáci nám imponují

Ačkoliv se jedná většinou o muže, kteří disponují krásou a mužností, nicméně pro běžný život jsou absolutně nepoužitelní. Dobře to vědí, ale stejně se ženám na první pohled takový typ mužů líbí nejvíce. Pěkná tvá, podmanivý pohled a vysoké sebevědomí, to v nás vyvolává ty největší touhy. Bohužel vztah s takovým mužem většinou příliš dlouho nevydrží.

Intelekt a slovní projev

Většina žen má ráda muže, kteří se nechovají jako neandrtálci a mají určité vychování. Imponují nám ti, kteří se dokážou bavit o různých tématech a nepoužívají za každou větou slovo „vole“ a podobně. Milujeme rádi muže, se kterými se dá normálně povídat a kteří nám dokážou také smysluplně odpovídat a mají dar naslouchat.

Mužnost

Mnoho žen si myslí, že muž má také jako muž vypadat. Být vysoký, alespoň trochu svalnatý, aby nás ochránil. Paradoxně malé ženy si hledají vysoké muže. Všimněte si, jak často na ulici potkáte páry, kde žena sahá svému milému do pasu?

Široký úsměv

Asi nejvíce žen se shodne na tom, že úsměv je opravdu hodně důležitý. Někteří muži, když se usmějí, pak se promění v opravdové lamače žen. Vzpomeňme například na britského herce Hugha Granta, jehož široký a kouzelný úsměv je prostě neodolatelný. Většina mužů si je však tohoto vědoma a proto, když nás chtějí „sbalit“, úsměv bývá tou první použitou zbraní.

Neoholená tvář

Na pohled nám imponuje, ale při polibku už jí oceníme méně. Neoholení muži vypadají drsně a mužně, nicméně také neupraveně. V tomto bodě se ženy značně rozcházejí, ovšem dvoudenním strništěm muži nic nezkazí.

Co nám imponuje v posteli?

A co nejvíce milujeme v posteli? Chceme skutečně, aby náš milý měl velký penis nebo je to jinak? Skutečnost je taková, že velikost penisu řeší více muži, než ženy. My naopak oceníme, když je k nám muž pozorný. Ženy milují dlouhou předehru, romantiku, něhu a vášeň. To je pro ně důležitější, než cokoliv jiného. Samozřejmě pevné a svalnaté tělo je sexy, ale není to podmínka.

Rozdíl mezi oběma pohlavími je značný. Většinou je vše jinak, než si myslí muži o ženách a naopak. Navíc každý člověk je originál a každý touží po něčem jiném. Nejdůležitější je být sám sebou a nesnažit se chovat tak, jak by si druzí přáli. Pokud někoho milujete, musíte tolerovat i jisté nedostatky.

Ženy nejvíc milují to, když jsou skutečně milovány a partner jim to dává patřičně najevo.