Co mužům vadí na ženách?

To, co nám ženám může připadat jako naprosto úžasné, může být pro muže naprosto odrazující. Se sebou jsme možná spokojené, ale muže můžeme některými věcmi odrazovat. Co se mužům na nás nelíbí a co jim doslova vadí?

Velký problém bývá v tom, že mužům se na ženách líbí většinou to, co ženám přijde naprosto odporné. Obě strany mají na věc jiný pohled a jiný názor. To většinou bývá velkým problémem. Zde máme uvedeny nejčastější příklady toho, co mužům přijde již nad míru.

 Make-up

Příliš sexy

Samozřejmě každá žena se chce líbit, chce být sexy a přitažlivá. Beze sporu nám dělají komplimenty mužů velikou radost a snažíme se dělat vše proto, abychom byly dokonalé. Někdy to ale můžeme přehnat. Ačkoliv si to opačné pohlaví nerado přiznává, je pravdou, že mužům vadí, když ženy chodí příliš odhalené. Působí tak lacině. Kromě toho, že po nás touží, také žárlí. Muže může náš outfit odradit, protože se bude bát, že kdyby s námi případně skončil ve vztahu, budeme přitahovat jiné muže a to by mohlo vést k nevěře. Nesmíme zapomínat na to, že někdy méně, znamená více. Máte-li velký výstřih, neberte si krátkou sukni s rozparkem. Někde musíme zkrátka ubrat.

Nalíčená ve stylu Marfuši

Každý muž miluje upravenou a navoněnou ženu. Hladká pleť je snem a cílem každé ženy. Mnohdy dokonalé pleti dosáhnete jen za pomoci make-upu. To se však mužům příliš nelíbí. Muže si naopak získáte jen velmi decentním make-upem. Stačí kupříkladu jen zvýraznit oči. Osobně si myslím, že kdybychom se nemalovaly podobně jako Marfuši, tak trocha make-upu na obličeji na škodu nebude.

Příliš svá

Každá žena chce být originální, alespoň trochu svá. Některé ženy nechtějí nosit účes, který je právě v módě, protože ho má každá druhá žena, jiné se nechtějí dopravovat do práce hromadnou dopravou a volí proto kolo. Musíme si však dávat pozor na to, abychom to se svým stylem příliš nepřehnaly. Nějaká upravenost a nějaký ten krok s dobou je přece jen potřeba, i když můžete samozřejmě najít muže, který bude modernu a pokrok odmítat. Takových ale již dnes příliš není.

Chudinku muži neradi

Libujete si v tom, že vás muži ochraňují? Každý muž samozřejmě ze sebe rád udělá siláka a bude hrdinou ve vašich očích, nic se však nemá přehánět. Žena, která muže dusí svými každodenními hysterickými záchvaty, u mužů skončí špatně. Muži milují, když ženy mají zdravou dávku sebevědomí, sebeúcty a hrdosti. Nemají rádi, když je musí neustále uklidňovat, přesvědčovat a utěšovat.

Nepřirozenost

Nemá smysl, abyste dělala něco jen proto, že to považujete za správné a přitom se vám to protiví. Muži nemají rádi, když ze sebe děláte něco, co nejste, nebo když se snažíte o něco, co byste normálně nedělala. Pokud neumíte chodit na podpatcích a vlastně je ze srdce nenávidíte, neberte si je. U muže tak na ceně rozhodně nepadnete. Vlastně je lepší, si je nevzít, než abyste se na nich poté klátila jako na chůdech a tím se totálně ztrapnila. Tím, že budete přirozená, si muže získáte. Bude mít jistotu, že jste k němu upřímná a na nic si nehrajete.