Co si ženy přejí v posteli?

Potřeby žen a mužů v sexuálním životě mohou být značně odlišné. Mnoho mužů nemá někdy ani tušení, čím by svou partnerku v posteli nejvíce potěšili. Jak to zjistit? Nejlepší je, když si o tom otevřeně promluvíte, abyste znali touhy a přání toho druhého a udělali takový kompromis. Po čem ženy skutečně touží, aby si svůj milostný život co nejvíce užily?

Ačkoliv se to zdá jako zdánlivě jednoduchá otázka, skutečnost je mnohdy o dost složitější. Každá žena má samozřejmě jiné představy, ale zkusme si shrnout ty, na kterých se shoduje většina žen.

V posteli

Chtějí mít pocit bezpečí

Ženy mají mnohem menší sebevědomí než muži a zažívají mnohem častěji pocit studu. Pokud tedy muž chce, aby se jeho partnerka cítila dobře, musí jí dát najevo, jak jí to sluší. Taková pochvala dokáže udělat hotové divy. Možná to zní trochu jako banalita, ale můžete si být jisti, že i ženy, kterým nechybí sebevědomí, moc rády uslyší, že jsou krásné.

Komplimenty umí hotové zázraky. Šeptání něžných vyznání lásky je velmi příjemné, ovšem mnohem efektivnější je umět využít kompliment ve správný čas. Ženské vzrušení nefunguje tak snadno, jako mužské. Nestačí jim pouze vizuální vjem, ale potřebují také ten emocionální.

Hra s jazykem a milostná předehra

Velmi důležitou součástí milostného života je předehra. Ženy si na to potrpí o dost více než muži, kteří by klidně šli „rovnou na věc“. Pro ženy je ovšem milostná předehra někdy důležitější, než samotný akt.

Co všechno by měla předehra vlastně představovat? Naprostá většina žen si přeje dlouhé líbání a laskání jazykem po celém těle. Pokud muž splní přání ženy na 100%, pak samotný styk bude o dost krásnější s větším prožitkem pro oba partnery.

Upřímnost nade vše

Ženy nejsou příliš skoupé na slovo a dokážou být hodně otevřené. Pokud nejsou s výkonem svého partnera spokojené, neřeknou to sice přímo jemu, ale minimálně svým kamarádkám se svěří. Jenže upřímnost mezi partnery bývá někdy velkou bariérou. Není lepší zkusit si o všem promluvit s partnerem na rovinu, než řešit svou nespokojenost s kamarádkami?

Něžnost, anebo raději ne?

Ačkoliv jsou ženy považovány za něžné pohlaví, na které se musí opatrně, v sexu tomu tak vždy není. Mnoho žen touží po mužské nadvládě a dominanci (ale pouze v posteli). Zkrátka v ložnici by měl být chlap opravdovým samcem, který má nad ženou lehkou převahu. V praxi to znamená experimenty, jako například vyzkoušet pouta.

Trocha fantazie neuškodí

Většina žen sní o sexu na neobvyklém místě. Touží po změně. Velice romantické místo je například pláž, milování při západu slunce nebo třeba naopak v opuštěné horské chatě u krbu. Pokud jste doma, zkuste si alespoň zapálit svíčku, napustit vanu a trochu si milování zpestřit. Romantickou atmosféru lze naladit také pomocí květin, svíček a erotické masáže.

Hezouny z reklamy nebrat

Mnoho mužů si myslí, že ženy kladou důraz především na vzhled svých protějšků. Ve skutečnosti je to spíše naopak, muži mají přísnější měřítka na své partnerky než ony na ně. Žena nepotřebuje mít v posteli svalovce, jehož snědá kůže je díky pravidelným návštěvám v soláriu. Většina žen dává přednost přirozenosti a především inteligenci. Zkrátka nechtějí blbce v posteli, ale někoho, s kým si mají co říci i mimo ložnici. Nemusí se tedy vyloženě o hezounky, stačí, když má chlap charisma.

Neopětovaný orgasmus

Sex je záležitostí obou partnerů, žena na rozdíl od muže nedosáhne orgasmu pokaždé. Ovšem to neznamená, že k ní muž bude přistupovat jako k prostředku dosažení toho svého. Tuto chybu dělá po čase hodně mužů, začnou k ženě přistupovat jako k sexuálnímu objektu, který jim udělá dobře. Ale už nějak zapomínají na přání a touhy své partnerky. Pokud tedy muž chce ženu skutečně uspokojit, musí věnovat více pozornosti jejím potřebám, jejímu tělu a také jejímu orgasmu. I snaha se cení, ovšem ignorace může vést k velkým problémům ve vztahu obou partnerů.

Ženy mají své touhy, sny a přání. Je velice důležité, aby si oba partneři dokázali o všem společně promluvit. Ačkoliv se může zdát, že sex je něco, v čem nelze udělat chybu, opak je pravdou. Milostný život je zahalen mnoha tajemstvími, na která musí každý přijít sám.