Co všechno mají ženy v kabelce

Žena a kabelka, to patří neodmyslitelně k sobě. Každá žena má minimálně jednu kabelku, stále se však rozrůstá počet těch, které mají doma několik kousků, které jsou opravdu potřebné. Kabelky dolaďujeme společně s oblečením, s příležitostí. Máme velké kabelky, do kterých můžeme umístit i menší nákup, když na to přijde a také malé, které si bereme spíše do společnosti, kde nemusíte tolik věcí u sebe mít. Nastává však problém ve chvíli, kdy máme hodně rozličných kabelek a pak přemisťujeme důležité věci z jedné do druhé kabelky.

Pak se stává, že na něco můžeme zapomenout. Já osobně jsem velkou milovnicí kabelek, takže jich mám doma hodně, pro jistotu je ani nepočítám. Několikrát se mi už stalo, že jsem si zapomněla doklady, peněženku, deštník a další potřebné věci právě ve druhé kabelce. Časem jsem se naučila vše přesouvat a našla i pár fíglů. Například na kosmetiku jsem si pořídila malou taštičku, kterou přesouvám v celku, takže nezapomenu na nic. Peněženku mám vždycky pohromadě s doklady, aby se nestalo, že mě budou pokutovat.

Clothes

Určitě znáte ten problém velkých a malých kabelek. Když je kabelka velká, hledáte v ní hodinu klíče, peněženku, telefon a podobně. Pokud je kabelka malá, musíte uvažovat nad tím, co si do ní dát, co oželíte, co nutně potřebujete. Dámská kabelka ukrývá mnoho tajemství a kolikrát se lidé diví, co všechno v nich ženy mají, když je jednou za čas musejí vysypat a obsah se dostane na světlo. Kolikrát i samy ženy jsou udivené, co všechno se v té jejich kabelce objeví.

Nejčastěji se v kabelce objevuje peněženka, kdo nosí doklady zvlášť tak mají i dokladovku, ovšem s tím jsou trošku potíže, protože musíme myslet na dvě věci najednou. Jako další důležitá součást kabelek jsou klíče. Ženy často mají v kabelkách balíčky papírových kapesníčků. Celý den jsme v práci, make-up ne vždycky vydrží, nosíme proto i kosmetické přípravky. Některé ženy nosí celou malou kosmetickou taštičku, jiné nosí jen pudr. Snad každá žena, ale má v kabelce balzám na rty, rtěnku případně lesk na rty. Dále v kabelkách najdeme tampony popřípadě vložky, diář, propisky, zrcátko, hřeben. Aby nás nepřekvapil déšť, kabelka mnohých žen ukrývá i skládací deštník.

Občas se nám může stát, že nás rozbolí břicho, zuby, hlava nebo se objeví nečekané střevní potíže. Mnohé ženy tak nosí kápézetku, v ní mají tabletky na bolest, léky proti střevním potížím, léky na žlučník, antikoncepci či léky, které běžně užíváte. V kabelce nosíme i náplasti, nosní kapky, kapky na kašel a podobně.

Dále nosíme v kabelce tic-tac, žvýkačky, sluneční brýle, sluchátka, někdy tablet, telefon, papírový pilníček na nehty, gumičku do vlasů, krém na ruce. Pro chvíle, kdy nemáme energii nebo máme chuť na něco sladkého, nosíme v kabelce čokoládovou tyčinku. Pokud jezdíme autem, máme v kabelce klíčky od auta, pokud se přepravujeme městskou hromadnou dopravou, máme průkazku na MHD. Abychom celý den pěkně voněly, nosíme v kabelce deodorant a parfém.

A jaké největší kuriozity ženy v kabelce mají? Šroubovák, šroubováček na brýle, malé šitíčko, sáčky, dva až tři flakonky parfémů, různých vůní, knížku. Co nosíte ve své kabelce vy naše milé čtenářky? Podělte se s námi.