Hit letošního roku: Květinové vzory

Jaro je v plném proudu a proto je potřeba provětrat šatník. Víte, jaké vzory budou letos IN a co se bude nosit? Květinové vzory vládnou šatům, sukním, topům i botám. Pořiďte si pár skvělých kousků a jděte ruku v ruce s aktuálními módními trendy.

Květinové vzory

Pastelové barvy a květinové vzory vás ohromí

Kolekce jaro/léto 2014 zahrnuje nádherné barvy plné rozkvetlých květů. Květiny jsou doplněny pastelovými odstíny. Zapomeňte na nudné a fádní barvy a odvažte se. Sladká růžová, meruňková, žlutá nebo světle modrá vynikne na kabátech, sáčkách, šatech nebo nabíraných kalhotách. Zvolte něžný dívčí vzhled, pastelové barvy v kombinaci s květinovými vzory budou tou pravou volbou. Nic

Romantika a ženskost

Květinové potisky působí velice žensky a romanticky, k jaru zkrátka neodmyslitelně patří. Pokud jste jim ještě nepropadly, pak je nejvyšší čas sebrat odvahu a vsadit minimálně na jeden doplněk.

Květinové potisky působí velice romanticky a žensky a k jaru prostě neodmyslitelně patří. Najdete je nyní na topech, šatech, sukních, ale i lodičkách a kabelkách. Pokud jste jim však dosud nepropadly, je na čase sebrat odvahu a vsadit alespoň na nějaký doplněk, který skvěle oživí váš outfit. Tady je náš dnešní top výběr.

Květiny vypadají velmi dobře také na tunikách a jarních kabátech.

Romantika a ženskost.

Květinové vzory se musí umět nosit

Jestliže se jim nebráníte a chcete je zkusit, je opravdu důležité je umět stylově zkombinovat. Velmi pěkně působí romantický květinový vzor s kůží, dostanete tak ideální kontrast něhy s drsností. Buďte svůdná a sexy za každé okolnosti.

Je však vhodné vyhnout se drobným kytičkám a zaměřit se více na vzory výrazné. Květiny působí dobře zejména na tmavém podkladu. Zkusit můžete také tón v tónu sladěný do jedné barvy. Květiny si můžete vzít prakticky kamkoliv. Hodí se téměř ke všemu, jen je potřeba to nepřehnat. Boty zkombinujte s kabelkou, páskem nebo květinovým topem. K šatům či kalhotám zvolte spíš jednobarevné doplňky, které se nebudou tlouci s květinovým vzorem.

Květinové vzory

Usínejte v květinovém vzoru

Aby květin nebylo málo, můžete si pořídit noční košilku nebo pyžamo s květinovým vzorem. Květiny zkrátka patří neodmyslitelně k jarnímu období.

Pokud patříte k milovnicím květin, vyzdobte si svůj dům či byt různými doplňky s květinami nebo si dejte do vázy čerstvé květiny, které provoní váš byt.

Nezapomínejte na důležité pravidlo, že méně je někdy více. Můžete si s jednotlivými vzory libovolně pohrávat, neboť v módě je dovoleno ledacos. Nicméně pokud nejste zrovna módní odborník, raději zvolte jen jeden květinový kousek.