Hvězdné vztahy mezi kolegy, vydrží nebo jsou pomíjivé?

Vztahy jsou složité už sami o sobě. Nemusíte být ani nijak mediálně známí. Hvězdy a celebrity, na které je vidět pak ještě více, to mají o dost složitější. Chtějí mít soukromí a klid, ale paparazzi jsou všudypřítomní a vidí zkrátka všude a vidí všechno. Navíc je mnoho lidí, kteří rádi do médií dají tip či informaci o tom, co se děje, kde je která celebrita a s kým, případně pak rychle pošlou fotku, která slibuje odhalení a slibuje tisku velké finance. Lidé rádi strkají nos do soukromí cizích lidí a hlavně celebrit, pak se o tom baví a probírají možnosti. Bulváru se věřit moc nedá, to je jasné, kolikrát si bulvár vymyslí takové pohádky, že mohou směle konkurovat Andersenovi nebo bratří Grimmům. Kterým hvězdám vztahy vyšly a kterým naopak ne?

Robert Pattinson a Kristen Stewart

Díky Twilight sáze se dali dohromady Kristen a Robert. Nebyl asi nikdo, kdo by jejich lásku neznal. Láska to byla přímo epická, krásná. Ovšem objevil se mráček v podobě nevěry Kirsten s režisérem. Následoval rozchod, usmíření, rozchod. Momentálně nikdo neví, jak to mezi nimi je. Jasné je, že je mezi nimi silné pouto. A jak tato romance skončí je prozatím ve hvězdách.

Ryan Gosling a Rachel McAdams

Film Zápisník jedné lásky je romantika. I přes veškeré obtíže a potíže se nakonec filmoví hrdinové dali dohromady a prožili si lásku svého života. I v reálu se hlavní herci dali dohromady. Happyend se však nekonal. I když se rozešli, Ryan prohlásil, že Rachel je jedna z jeho největších lásek a je moc rád za to, že se spolu seznámili. Škoda jen, že jim to nevyšlo, ve filmu tvořili tak krásný pár.

Brad Pitt a Angelina Jolie

Holywoodský krasavec a humanitárně založena herečka jsou podle některých pár snů. Oba mají za sebou nějaké vztahy a společně se poznali při natáčení. Bradovi Angelina úplně učarovala a ukončil dokonce manželství s Jenifer Aniston. Společně mají několik dětí, adoptovali dokonce několik dětí a vypadají jako spokojená a šťastná rodina.

Ian Somerhalder a Nina Dobrev

Iana a Ninu vyšvihnul na vrchol popularity seriál The Vampire Diaries, Upíří deníky. Nina se zpočátku bránila vztahu s Ianem. Nicméně láska si nenechá poroučet a oba dva spolu začali tvořit pár. Vydrželi spolu tři roky. Stále jsou však přátelé a natáčejí spolu další díly Upířích deníků. Právě v těch momentálně figurují jako partneři, tudíž uvidíme, zda to mezi nimi opět nezajiskří.

David Beckham a Victoria Beckham

Manželé, kteří jsou asi nejstabilnějším párem showbyznysu. Jsou manželé již několik let, mají spolu děti a vypadají jako harmonická a stabilní rodina. Fotbalista a bývalá zpěvačka, která se nyní proslavuje, jako návrhářka jsou i velmi krásný pár. Ze jména si udělali značku a spolu rovněž fotili mnoho zakázek a také mají každý svůj parfém.

Paul Wesley a Torrey DeVitto

Paul a Torrey se potkali při natáčení v roce 2007. Zamilovali se do sebe a roku 2011 svůj vztah zpečetili svatbou. Láska však dlouho nevydržela a to, i když společně hráli v seriálu Upíří deníky, kde Paul ztvárňuje jednu z hlavních postav. V červenci roku 2013 požádali o rozvod a láska tak nekončí moc šťastně.