Jak vybrat erotickou hračku

V dnešní době, kdy je zcela běžné do milostného života zapojení různých erotických pomůcek je dobré vědět jak na takový správný výběr erotické hračky. Ne každá je totiž ideální pro každou ženu. Jsou hračky, které mohou používat jen určité ženy a ostatním jsou zapovězeny.

Erotické pomůcky

Erotické hračky bychom si měli rozdělit na několik skupin. Zkusme si je rozdělit a postupně v několika článcích jednotlivé druhy podrobněji představit. Zaměříme se na jednotlivé druhy po stránce, funkcí, využití, cenové relace, ale i spokojenosti zákazníků.

Přeci jen nejvíce rozhodujícím aspektem je spokojenost. Pak teprve cena. Nač kupovat něco, co nám nepřinese toužebný a očekávaný výsledek.

Tak jaké že to máme erotické hračky, nebudeme se zaměřovat na speciální hračky pro různé praktiky, přeci jen to už je více odborné a na to zde zatím asi není prostor.

Takže jaké že to máme vůbec erotické hračky v nabídce.

Vibrátory, vajíčka, anální kolíky, pomůcky pro SM

Vibrátory, skupina erotických hraček, která je asi nejvíce zastoupena v domácnostech. Vibrátory musíme rozdělit na další skupiny a to na materiál, funkce, typové a také a to je důležité podotknout rozměrové.

Pokud jde o materiály, tak se vyrábí převážně ze silikonové hmoty povrch. Již naštěstí se upouští od PVC, které bylo mnohdy toxické a především byly tyto hračky tvrdé, neohebné, čímž byly jen pro některé ženy vhodné, nedokázaly se přizpůsobit tvaru ženského lůna, ba naopak, mnohdy jejich použití bylo bolestivé a tak prakticky místo rozkoše nastávala jen bolest a vztek.

V dnešní době se již využívá modernějších materiálů, které se dokážou přizpůsobit tělu, jsou ohebné, mají mnohem více funkcí vibrací, ale i pulsů. Pokud se podíváme na některé modely těchto hraček, tak zjistíme, že již snad není možné se posunovat dále, že už jsme snad dosáhli maximálního vrcholu, ale není tomu tak, stále se dá vylepšovat jak tvar, tak funkce tak i materiál.

Vibrační vajíčka, velice zajímavé hračky, tyto hračky se dají použít jak pro párový sex, tak i pro potěšení samotné ženy. Jejich použití je snadné a výsledek se dostaví velice rychle. Velice zajímavou novinkou se stala vibrační vajíčko na dálkové ovládání. Toto vajíčko lze ovládat až na vzdálenost 12. metrů což je velice zajímavé a především může být i dost vzrušivé, při představě, že partner má ovládání u sebe a sedí dál od ženy na veřejném místě. Po stisknutí ovladače žena prakticky dostane do vajíčka impulsy a co se děje dál je jen otázkou pro samotnou ženu, to jak bude reagovat. Jistě to bude příjemné otestovat někdy.

Anální kolíky. Tak tato skupina hraček je specifická už zaměřením. Anální sex je velice rozšířen ve Velké Británii. Použitím análního kolíku se neříká, že musí následovat i zasunutí penisu do análního otvoru, naopak, mnohdy se to právě nekoná, neboť se anální kolík dá použít i při pohlavním spojení muže a ženy a k tomu anální kolík dokáže navodit představu pro ženu dvou mužů.

Pomůcky pro SM. Tyto pomůcky se prodávají v hojném množství a při tom lidé nemusí být vyznavači těchto praktik. Musíme si uvědomit, že této skupiny patří pouta, bičík, latex, ale i třeba lodičky. Ano, to vše je součástí těchto pomůcek. Používání těchto pomůcek je vždy na domluvě obou partnerů, neboť pokud se nedohodnou, tak je to špatné.

Ovšem používání jakékoliv erotické hračky při párovém sexu je vždy na domluvě, neboť jsou i muži, co to považují za nevěru, hold nevědí, že je to jen pro zlepšení prožitku sexuálního aktu jak pro ženu tak i jeho samotného.

Jak vidíte, výběr erotické hračky není jednoduchý, neboť každá žena potřebuje něco jiného a tak než něco zakoupí, měla by znát sama sebe, co ji dělá dobře, co naopak ji vadí, neboť špatná hračka může místo radosti přinést zklamání.