Krajkové prádlo. Proč ho muži milují?

Krajka představuje symbol něhy a svůdnosti. Pokud si chcete okořenit svůj milostný a sexuální život, rozhodně sáhněte po krajkovém spodním prádle. Věřte, že váš miláček od vás již nebude chtít odtrhnout pohled. Krajkové prádlo nechybí v šatníku snad žádné ženy, je slušivé, sexy a muži z něho doslova roztají. Stalo se neodmyslitelným doplňkem každé ženy.

Krajkové prádlo

Jaké krajkové prádlo?

Hledáte-li nejvíce sexy prádlo, pak rozhodně uvažujte o krajkovém. Krajka se řadí mezi velmi luxusní materiál, který ovšem není pouze pro bohaté. Kalhotky nebo podprsenky s krajkou jsou vhodné pro každodenní nošení, do společnosti i do práce. Jsou velice příjemné a ženě navíc velice sluší. Krajka je smyslná a zároveň decentní. Ukáže přesně to, co by mělo být vidět a zbytek zůstane zahalen. Proto se také velmi líbí mužům, kteří z krajky doslova šílí.

Udělejte tedy sobě i svému partnerovi radost a dopřejte mu překvapení v podobě rajcovního prádla s krajkou. Krajka může zdobit kalhotky, podprsenky, košilky i punčošky. Barvám se meze nekladou, záleží jen na vás, při jaké příležitosti budete chtít prádlo využít. Důležité ovšem je, abyste se v něm cítila příjemně a pohodlně. Můžete tedy vybírat z oblíbených odstínů černé, bílé, červené, krémové a mnoha dalších. Buďte neodolatelná a sexy za každé situace.

Krajkové prádlo z pohledu mužů

Zeptáte-li se, jaké prádlo se mužům nejvíce líbí, jistě vám odpoví jednoznačně. Krajkové prádlo ženám maximálně sluší, působí svůdně a sexy a vzbuzuje ty nejerotičtější představy. Nabízí se však otázka, vzrušuje muže víc, když je žena oděna do nádherného krajkového prádla nebo když je úplně nahá?

Pohled na spodní prádlo mají ženy a muži rozdílný. Žena vybírá prádlo podle toho, jak se jí líbí, zda jí bude slušet a také podle pohodlí. Mužům je vlastně jedno, jak prádlo doopravdy vypadá, spíš jde o to, že v nich vyvolává jejich přirozené sexuální pudy. Okamžitě si uvědomí, že za tím děravým jemným prádélkem se skrývá vše, po čem touží. Krajku zbožňují právě kvůli své titěrnosti s erotickým nádechem. Zatímco žena uvažuje nad tím, zda si zvolila prádlo tak, aby se muži líbilo, muž uvažuje nad tím, jak z ženy to prádlo co nejrychleji sundat. To je zásadní rozdíl mezi oběma pohlavími.

Na otázku, zda mají muži raději ženu v krajkovém prádle nebo rovnou nahou, se dá tedy odpovědět snadno. Nahá žena už pro ně nepředstavuje takovou výzvu, jako žena, která je oděna v sexy prádle.

Krajky je dostanou na kolena

Krajkové prádlo zdůrazňuje a podtrhuje ženskost a smyslnost. Když si vybavíte obyčejné dámské prádlo, které je hladké a elastické, dobře se nosí a je praktické. Ovšem nemá v sobě žádný erotický náboj a muže zanechá chladnými.

Na druhou stranu, když si žena na sebe vezme krajkové kalhoty, je to jako by vzala rudý hadr na rozzuřeného býka. Krajka je romantická, erotická a neuvěřitelně sexy. Zahaluje intimní místa stejně luxusně, jako překrásná mašle dárek. I zde platí všeho s mírou, pokud je krajka jen decentní, ať už na podprsence, kalhotkách nebo košilce, tvoří tak přechod od halící textilie k vaší hebké a nahé pleti. Muže nesmírně baví překonávat tyto důmyslné překážky, které lehce poodhalující vaše intimní místa.

Krajka navíc muže nutí k něžnostem, nedokážou to jemné prádélko jen tak servat a zahodit, nýbrž jej pomaličku svlékají a tím dokonale rozžhaví každou ženu. Krajkové prádlo tak hraje velmi důležitou roli při milostné předehře.

Krajkou ho rozněžníte

Krajkové prádlo přímo vyzařuje něhu. I sebedrsnější muž při pohledu na něj, neuvěřitelně zjihne. Žena, která si jej oblékne, slibuje mnohem více, než jen své tělo. Pokud tedy chcete v muži vyvolat touhu, neoblékejte si tanga či něco super mini. Ačkoliv se může zdát, že v sobě mají erotický náboj, opak je pravdou. Tanga sice rozdělí váš zadeček na dvě roztomilé polokoule, ovšem nedávají muži možnost představovat si, co je pod nimi (i když to dobře vědí). Ale zadeček, který je zahalený do hedvábných kalhotek, ozdobených jemnou krajkou, značí opravdový ráj v luxusním balení.