Kyselina hyaluronová – revoluce v omlazení pleti?

Trápí vás nehezké vrásky v obličeji, především kolem očí, na krku, či v dekoltu? Zkoušeli jste už všechny možné kosmetické přípravky, od těch nejdražších po tzv. „babské“ masti a vodičky, ale nic nepomáhá? Pokud toužíte po krásné, mladé a pevné pleti, nehledejte dál a dejte šanci vyhlazení vašich vrásek pomocí kyseliny hyaluronové. Zahoďte předsudky, tato jedinečná metoda navrátí vaší pleti mladistvý vzhled a dodá tolik potřebné sebevědomí.

 

Co je vlastně ta kyselina hyaluronová?

 

Vyhlazení vrásek kyselinou hyaluronovou je v posledních měsících v oblasti estetické dermatologie horkým trendem. Jedná se o přírodní látku získanou z čistě rostlinných zdrojů, která se přirozeně vyskytuje právě i v lidské pokožce. Chrání kůži před ochabnutím, hydratuje ji a podporuje tvorbu kolagenu. S přibývajícím věkem ale procento kyseliny hyaluronové v pokožce klesá, kůže je volná a dehydratovaná. A tady přichází na řadu estetická dermatologie.

nosoretní vrásky

 

Proč si vybrat právě kyselinu hyaluronovou?

 

  • Tato látka je tělu vlastní. Z celkového množství se jí právě v kůži nachází neuvěřitelných 55 %.
  • Je čistě rostlinného původu a pro tělo neškodná. Nedochází k žádným alergickým reakcím.
  • Nemusíte tak procházet složitým testováním tolerance vašeho těla na kyselinu hyaluronovou.
  • Zákrok je bezbolestný a rychlý – trvá pouhých 30 – 40 minut. Můžete se tak ihned vrátit k běžnému životu. Krásnější, mladší a sebevědomější.
  • Efekt omlazení trvá podstatně déle než u jiných, agresivnějších látek (jako je např. botox)

 

Jak celá procedura vlastně probíhá?

 

Pokud máte obavu ze složitého a bolestivého zákroku, potěšíme vás. Aplikace kyseliny hyaluronové je opravdu jednoduchá, bezbolestná a krátká. Nejprve se na požadované místo nanese pouze znecitlivující krém s anestetikem. Poté se pomocí mikrojehliček aplikuje pod kůži gel s kyselinou hyaluronovou. Ten okamžitě vypíná vaši pokožku a zanechává jí pevnou a pružnou.

Z výsledků jednoho zákroku se můžete těšit až rok a půl.

 

Omlazení vaší pleti nikdy nebylo tak jednoduché. I přesto se nejedná o zákrok, u kterého by nebyla potřeba ruka zkušeného lékaře. Nešetřete na své kráse a objednejte se na důvěryhodnou kliniku, kde zákrok provádí profesionální estetický dermatolog s letitými zkušenostmi z oblasti medicínského omlazení.