Legíny a jejich nošení

Legíny nejsou klasické kalhoty. Je to kousek, který je pro některé z nás by je na veřejnosti nenosily ani za svatý grál. Legíny jsou pohodlnou alternativou kalhot a pro nějakou dámu je to oblečení na doma nebo do fitka, jiný je považuje za asexuální kousek, který by ho jen hyzdil.

Kouzlo tkví v tom, v čem je zkombinujeme

Jejich nesporné kouzlo je právě v tom, s čím legíny zkombinujeme. Ale pořád musíme mít na paměti několik zásadních pravidel – nesmíme mít na sobě na veřejnosti průsvitné legíny nebo ty, na kterých už se udělaly žmolky. Kombinujeme je převážně s dlouhým topem, který nám sahá aspoň pod zadeček.

Jde o módní kousek na běžné nošení

Pak jde o módní kousek, který nikoho neurazí, je pohodlný a my si v něm můžeme obstarat běžné denní záležitosti, jako je škola, nákupy a návštěva u kamarádů.

Outlook pohodářky – jak na to

K legínám se budou hodit vyšší boty, dlouhý top bez rukávů a také sluneční brýle, které podtrhnou atmosféru pohodářky. Pokud volíte model do černa, pak je rozbijte pastelově modrou barvou a přidejte košili, kterou si můžete uvázat kolem pasu či si ji obléci jako další vrstvu.

Jak si je obléknout, když jdete do školy

Pokud jdete na zkoušku do školy, pak se legíny moc nehodí, ale na přednášku si je klidně oblékněte. Dejte si k nim dlouhou košili, volný svetr a trendy tenisky – to vše vynikne v tlumených odstínech.

Pokud jdete do restaurace, hodí se také

Pokud jdete s kamarádkou na kafíčko, pak se pohodlné oblečení vyloženě hodí. Opět je doplňte velkým svetrem, pod který si můžete vzít tílko a přidejte nazouváky bez podpatku. Nebude na škodu, když celkový dojem umocníte kabelkou, která bude barevnější a bude provedena v pastelových barvách.