Manžel si našel milenku. Co stím ?

Našel si váš manžel nebo přítel milenku ?
Přinášíme vám realné příběhy a rady jak to všechno vyřešit ?

Dá se taková odhalení vůbec odpustit nebo nějak vyřešit ?

Samozdřejmě že takový přešlap se nedá odpustit hned první den. Ale po promluvě o všem co druhé polovičce ve vztahu chybí se může dokonce i stát že se vztah obrátí k lepšímu.

Přiběh s kterým se nám svěřila naše čtenářka.

– Měli jsme s Manželem krásný vztah, manžel se staral o rodinu tak jak by měl. Firma mu vydělávala tak jak má nabýral furt nějaké nové klienty a za odměnu mně vždycky bral v zimě a v létě na drahou dovolenou a sem tam mi koupil nějakou tu kytku nebo drahoou voňavku.
Všechno bylo tak dokonalé, že sem si myslela že už nic co by nás rozdělilo nemůže přijít.
Ale jak jsem začala věřit této myšlence tak se všechno začlo obracet proti mně.
Najednou začal manžel jezdit domů po desáté večer se slovy že má hodně nových klientů a že musí dodělat práci.
První dva týdny jsem mu to i věřila ale když to bylo každý druhý den tak mi to začlo být podezřelé.
Ale nic jsem stim nemohla dělat.
Tak jsem čekala jen na to až udělá chybu nebo se přizná. Jak se říká “tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne”
Znáte to máte už od rána takovej divnej pocit blbou náladu s manželem jsme se chytli už u snídaně kvůli maličkosti, tak radši odjel beze slov a při odchodu na truc bouchnul dveřma.
Večer přijel pro tentokrát v jedenáct a jen hodil špinavé věci k pračce se slovy že by bylo dobrý kdyby to bylo zítra vyprané že má důležité jednání. Ale jinak snim nebyla žádná řeč šel si rovnout lehnout do postele.
Já mezitím dodělávala domácí práce stím i praní jeho špinavého prádla. Jako pokaždé když peru špinavé prádlo tak se koukám do kapes jestli tam nejsou nějaké kapesniky nebo klíče. Prohlížim tak ty kapsi a nejednou koukám co to je za účet za tři tisíce a na účtu je nákup luxusního erotického prádla a účet z hotelu za dvacet tisíc za hotel kde byli sepsáné všechny tydny co přijížděl pozdě domů nestačila jsem věřit svým očím. Neměla jsem na to tak jsem se to snažila zaspat.
Ráno manžel dělal jako by nic snažil se i prohodit pár slov. Ale nevydržela sem to a hodila sem mu to k snídani před obličej.
Chvíli mlčel a pak začal koktat tak po chvilce mi řekl narovinu jak to všechno bylo a strašně se omlouval.
Předemnou té slečně zavolal a všechno to ukončil a od té doby se všechno o dost zlepšilo máme spolu dva syny a stará se o nás skvěle.
Z toho vyplívá že nevěra né vždycky skončí krachem vztahu.

Tak to je příběh naší čtenářky. máte taky podobný ?