Módní trendy v plavkách na léto

Léto se nezadržitelně blíží a je třeba se na něho náležitě připravit. Ačkoliv se vám to může zdát příliš brzy, nyní je vhodná doba poohlédnout se po plavkách. Jaké plavky budou hitem letošního léta? Nechte se od nás inspirovat!

Letos si přijde na své každý, ať už dáváte přednost bikinám nebo jednodílným plavkám. Módní trendy pro rok 2014 jsou velmi pestré.

Plavky

Sportovní look pro maximální pohodlí

Tento střih plavek je velmi slušivý a také pohodlný. Ideální pro všechny milovnice letních sportů. Plavky opravdu vynikají na vypracované postavě. Zvolte si barevně kombinované sportovní plavky, které přilnou k tělu a zvýrazní vaše opálení. Sportovní střihy budou hitem letošního léta. Vyznačují se především pohodlnou podprsenkou, která nemá kostice, a přesto dokonale zvýrazní poprsí. Nikde vás nic netlačí a můžete se tak plně věnovat jakémukoliv letnímu sportu.

Plavky-sportovní

Proužky a rovné průstřihy jsou IN

Chcete být sexy a milujete výrazné plavky, které jen stěží uniknou pozornosti? Pak budete nadšená z proužků a průstřihů, které budou letos IN. Ovšem u těchto plavek pozor. Jak je známo, tak proužky opticky rozšiřují a podobně působí také průstřihy. Proto se hodí spíše ke štíhlejším ženám. Něco jiného je, když zvolíte svislé proužky, které naopak postavu prodlužují a opticky zužují.

Rafinované průstřihy působí jako třešnička na dortu. Jakmile si tyto odvážné plavky obléknete, muži se vámi budou stále otáčet.

Proužky

Proužky jsou IN.

Květinové vzory

Květiny jsou symbolem něhy a lásky a k létu prostě patří. Letošním hitem budou také plavky s květinovými vzory, které udělají z každé ženy něžnou a romantickou bytost. Květinové vzory se hodí téměř pro každý typ postavy. Nejvíce však sluší drobným a štíhlým ženám, u kterých jen podtrhnou jejich éterickou postavu.

Květinové vzory

Květinové vzory

Tak trochu jiné plavky

Takové jsou balkonetky a bralety. Jedná se o velmi zajímavý střih plavek, který lichotí každé postavě. Ovšem počítejte s tím, že se v nich hůře opálíte. Jedině, že na slunci sundáte vrchní díl. Podprsenky tohoto typu jsou s ramínky nebo bez či ušité do podoby takzvaného braletu. Tyto plavky jsou v poslední době velmi oblíbené a počítejte s tím, že je na plážích uvidíte stále častěji.

Taktrochy jiné plavky

Háčkované prvky podtrhnou vaši ženskost

Jedná se o takzvaný retro styl, který byl v módě zhruba před 30 lety. Návrhářům se však zalíbil a tak jej znovu oprášili v moderním pojetí. A výsledek je opravdu luxusní. Zepředu klasické plavky a zezadu háčkované prvky, které lichotí každé postavě.

Háčkované

Zvolte si některé z módních trendů plavek. Ačkoliv aprílové počasí tomu moc neodpovídá, kdoví, za pár týdnů může být vše jinak. Buďte připravená a jděte ruku v ruce s aktuálními módními trendy.