Mýty, které ženy mužům nalhávají

Ačkoliv ženy působí jako éterické bytosti, umí být někdy vůči mužům pěkně zákeřné. Nejsou to zkrátka neviňátka, jak by se na první pohled mohlo zdát. Z pohledu žen však nejde o lež jako takovou, ale pouze o zatajení určitých nepříjemných informací. K drobným lžím se žena většinou uchyluje proto, aby udržela vztah a vyhnula se tak nepříjemné hádce. V čem tedy ženy nejčastěji mužům lžou?

Mýty

Ty šaty byly zlevněné

Ženy jsou od přírody parádivé a občas utratí hříšné peníze za oblečení, kabelky, boty nebo cokoliv jiného. Některé věci zkrátka musí mít za každou cenu. Ovšem tohle málokterý muž pochopí. Je přeci mnohem jednoduší doma sdělit, že ty značkové nádherné šaty byly ve výprodeji za „pár korun“, než jít s pravdou ven.

Tvůj penis je prostě úžasný, lepší jsem nikdy neviděla

Tohle je věta, kterou každý muž rád slyší. Ať už to je pravda nebo není, rozhodně tím nic nezkazíte. Muži jsou ješitní a na svém mužství jim hodně záleží. Velikost penisu řeší rozhodně víc, než ženy. Odborníci tomu říkají „bílá lež“, která druhého potěší a rozhodně neublíží. Tak proč mu neudělat radost?

Ty jsi můj druhý partner v životě

Co na tom, že jste před ním měla mnoho partnerů. Tohle vědět nemusí. Že jste panna, vám zřejmě neuvěří, ale pořád to zní líp, než vypočítávat všechny milence, kterých se možná ani nedopočítáte. Navíc muži jsou často žárliví a skutečnost, že jste měla tolik mužů před ním, by ho mohla akorát otrávit. Opět je to jen drobná lež, se kterou nic nezkazíte.

K výročí nic nechci, stačí, že mám tebe

Když žena vysloví tuhle větu, rozhodně jí to nevěřte. Ženy rádi říkají to, co jejich muži chtějí slyšet. Nicméně žádná z nich neodolá možnosti rozbalit si dáreček. Pokud si muž neví rady, tak pugétem růží nebo bonboniérou nelze nic zkazit.

Na děti máme ještě čas

Možná to myslí upřímně, přesto pokud žena říká tuto větu příliš často, je vidět, že biologické hodiny začínají tikat. Navíc je to velmi promyšlený tah na muže. Žena ví, že se na ně s takovými věcmi musí opatrně. Vybalit na něho větu „já chci dítě“, se většinou nesetká s úspěchem. Ovšem pomalé a setrvalé naťukávání bývá mnohem rafinovanější.

Nevadí mi, když si zajdeš na jedno

Pokud by zůstalo pouze u jednoho piva, tak to většina žen přijme celkem dobře. Taky přeci nechce vypadat jako hysterka, která svého partnera nepustí ani na pivo. Ovšem je to také drobná lež, určitě by byla stokrát radši, kdybyste jí vzal do kina nebo na večeři.

Mám tě ráda takového, jaký jsi

Tak tomuhle tvrzení uvěří málokterý muž. Kdybyste mohla, tak byste na něm změnila leccos. Od vizáže počínaje, přes chování, (zlo)zvyky a bankovním kontem konče. Jenže žena dobře ví, že neustálým peskováním a ponižováním mnoho nedosáhne. Pro klid v rodině je někdy lepší mlčet a říkat mu tyhle milosrdné lži.