Nejhorší zaměstnání, ze kterých se vám zvedne žaludek.

A’t už jste jakkoliv pracovitá a říkáte si že máte nejpevnější nervy na světě, tak mi věřte, že žádné z těchto zaměstnání byste zkusit nechtěla. Byť by nabízeli 100 000,-Kč za měsíc!


Obrázek 1 z 8
Pokračuj na dalšé obrázek ▶

1) Uklázeč/ka v kině pro dospělé 

Dokážete si asi představit, co po sobě lidé v těchto kinech zanechávají. Uklízeči kina pro dospělé musejí uklízet použité prezervativi, vytírat různé „tekutiny“ a podobně nechutné věci. Přesně to dělá tuhle práci jednu z nejhorších.

2) Správce kanalizací v Kalkatě

Uklízet kanály v České Republice nebude nic úplně nesnesitelného. Ale čištění v zemích jako je Kalkata je opravdu nechutné. Uklízeči se musejí v běžném oblečení brodit ve výkalech a riskují tím své zdraví a někdy i život.

3) Brutality na zvířatech

Milovníci zvířat jsou nejlepšími kandidáty na tuto práci. Bohužel to je důvodem, proč je pro ně tak těžká a mnohdy nechutná.

4) Uklízeči na místě vražd

K tomu snad ani neni potřeba komentář. Některé vraždy jsou „pohodové“ prostě seberou tělo, vytřou louži krve a jdou domu. Některé vraždy jsou ale opravdu brutální, že postup jejich úklidu raději ani rozepisovat nebudeme.

5) Toi-Toi

Toi-toiky a koncerty, to je známá parketa. ještě když na každém koncertu jsou „potřeba“ vždy maximálně 3 tyto záchody. Umíte si představit jak potom vypadá ta malinká nádoba, ve které se výkaly sbírají.

6) Patolog

Každý zavraždění se musí nejprve pořádně prohlédnout, než ho budou moct předat pohřební službě. Vrazi své oběti hodně rádi hází do vody či zakopávají hluboko do země v doměnce, že je nikdo nenajde. Většinou je vždy někdo najde a umíte si představit v jakém stavu…

7) Odklízení mrtvých zvířat na silnici

Podle statistik ministerstva životního prostředí na českých silnicích umže přibližně  570 000 zajíců, 52 000 kusů zvěře srnčí, 350 000 ježků, 70 000 bažantů a 50 000 kun. Všechny tyhle usmrcené zvířata musí někdo odklidit.