Nejoblíbenější mužské sexuální fantazie

Lidské touhy, představy a fantazie jsou nekonečně bohaté, ostatně co člověk to originál. Mužské touhy se však zásadní liší od těch ženských. Zkusme proniknout do jejich mozku a zjistit, jaké nejčastější sexuální fantazie mají a čím je můžeme zaručeně uspokojit? Existuje několik lechtivých představ, kterým neunikne téměř žádný z nich.

Nejoblíbenější mužské fantazie v sexu

Muži si rádi hrají také v posteli

Muži jsou od přírody velice hraví, říká se, že v každém z nich se skrývá malý kluk. Tohle pravidlo platí také v posteli. Milují hry, ve kterých vy budete tou hlavní aktérkou. Například to, že bude váš otrok. Můžete použít pouta, bičík, plácat jej po zadku. Taková hra ho neskutečně vzruší a následný sex bude opravdu jedinečný. Svažte ho, mučte ho a milujte ho, můžete se samozřejmě prostřídat a zažít tak opravdu neobvyklý sexuální prožitek. Zkuste si zahrát třeba na policistku a váš milý bude zatčený nebo hra se sluhou. Vězte, že mu tímto splníte jeho nejtajnější přání.

Striptýzem nemůžete nic zkazit

Striptýz nepochybně patří mezi mužské touhy, které jim můžete velice snadno splnit. Je obecně známo, že muži se vzruší daleko snadněji, než ženy. Často jim stačí pohled na svůdně oděnou ženu a jsou na vrcholu blaha. Právě proto touží po striptýzu. Nemusí se přitom jednat o bar s mnoha striptérkami kolem tyče. Mnohem víc ocení, když jim připravíte soukromou podívanou, která je určena pouze pro ně. Můžete si kvůli tomu pořídit nové sexy prádélko, pustit tklivé melodie a nikdo nebude řešit, zda máte dokonalou choreografii. Sama uvidíte, že tím svého milého dostanete na kolena.

Druhá žena do postele

Ačkoliv se vám to zcela jistě nebude líbit, tak tohle bývá sen snad každého muže. Nejde o to, že byste mu nestačila, ale ta možnost mít dvě ženy najednou je prostě něco neuvěřitelného. Přejí si, aby se ženy věnovaly jemu a také sobě navzájem. Někteří chtějí o přizvání kamarádky nebo známé, jiní zase dávají přednost nezávaznému sexu se dvěma cizími ženami.

Věkový rozdíl

Jsou muži, kteří touží po tom, mít sex s ženou, která je o mnoho let mladší nebo naopak starší. Vzrušuje je sex se starší ženou, která je zkušená a mohou se tak od ní naučit mnoho nových praktik. Starší muži (v nejlepších letech) zase touží po sexu s mladičkou dívkou, která je přivede do ráje.

Žena, která dělá drahoty

Muži chtějí nejvíce ženy, které jsou zdánlivě nedostupné a mohou je tak dobývat. Nestojí o ženu, která se jim sama nabízí hned na prvním rande. Naopak ty, které je odmítají, je nejvíce přitahují. Stejně tak touží po ženách, které jsou pro ně zakázané ovoce, například manželka šéfa nebo přítelkyně jeho bratra. Samozřejmě často zůstává jen u sexuální fantazie, někdy podniknou patřičné kroky i za cenu velkého maléru. Pokud mají zaměřený sexuální objekt, ne vždy jsou schopní uvažovat o tom, co se může stát, když vkročí do zakázané zóny.

Sex na neobvyklých místech

Snem mnoha mužů je mít sex na místech, která nepatří k obvyklým. Nejlépe na veřejnosti, kde sice není přímo vidět, ale může kdykoliv někdo přijít. Vzrušuje je ta představa dobrodružství a rizika. Nejlépe v kabinkách nákupních obchodů, na pláži, ve výtahu, v autě na parkovišti. Jejich fantazie je v tomto ohledu opravdu neuvěřitelně pestrá.

Milování s neznámou ženou

Jsou muži, kteří sní o sexu s cizí ženou. Například stopařkou nebo dívkou, kterou osloví na ulici. Velmi často také touží o sexu s ženou jiné národnosti, chtějí zkrátka vyzkoušet něco nového, nepoznaného.

Je samozřejmé, že ne všechny touhy jim lze splnit. Ovšem některé představy nemusí zůstávat pouze v rovině snů a nesplnitelných přání.