Nová bondovka: SPECTRE. Už se točí! Bude plná sexy herců…

Je to jen pár dní, co se svět dozvěděl s napětím očekávanou novinku – 24. bondovka s nepřekonatelným elegánem, kterého milují snad všechny ženy světa, se bude jmenovat SPECTRE. A zahrají si v ní samí sexy herci a herečky. No, kdo by čekal něco jiného. Tady jsou drby, které jsme se dozvěděli.

Daniel Craig se vrátí

Pokud vás zajímá, kdo ztvární Agenta 007, bude to pět Daniel Craig, což už se nějakou dobu ví. Naopak se spekuluje o tom, že to bude naposledy. Fanynky drsného herce asi teď uroní nějakou tu slzu. Oficiální název filmu a kompletní herecké obsazení do poslední chvíle ovšem halila rouška tajemství. Těšit se můžete na geniálního Christopha Waltze v roli Ernsta Stavro Blofelda a překrásnou Monicu Bellucci, vrací se také Ralph Fiennes jako M a Ben Whishaw coby Q.

Natáčet už se začalo

První klapky filmu už padly, protože začátek natáčení byl naplánován na 8. prosince v Pinewood Studios. Na premiéru si budeme muset ovšem logicky trochu počkat. Zatím je ohlášena na 6. listopadu 2015.

Pozor na nepříjemné novinky

Fanynkám nesmrtelného hrdiny může lehce kalit radost fakt, že od ledna 2015 vstupuje v platnost celosvětové moratorium na prodej předchozích dílů – to znamená, že naposledy v lednu si budete moci zakoupit DVD či BD s bondovkami. Obnovení prodeje by mělo nastat až na přelomu září a října 2015.

Co to znamená? Pokud ještě bondovky domácí archiv postrádá, je ten nejlepší čas si je pořídit. Nebo říci Ježíškovi. Problém může vyřešit i výroční kolekce BOND 50.

A…pak už se jen těšit na konce příštího roku, kdy zase Daniel Craig ovládne plátna kin ve strhujícím ději jako slavný 007. Dá si někdo s námi Martini?