Pánské spodní prádlo – jaké má vliv na mužské zdraví?

Jaké spodní prádlo nosíte? Dáváte přednost slipům, boxerkám, trenýrkám nebo raději zvolíte sexy tanga? A víte, že spodní prádlo může mít velký vliv na vaši plodnost a zdraví? 

Jsou slipy opravdu tolik nezdravé?

Slipy jsou klasika, která nestárne. Velkým hitem se staly ve 30. letech minulého století. Muži si je okamžitě zamilovali právě díky jednoduchosti a také sexy vzhledu. Postupem času však začaly být pánské slipy stále těsnější a odborníci začali upozorňovat na jejich nevhodnost. Podle některých zdrojů jsou slipy příliš těsné a tím zahřívají varlata. A jak je známo, velké teplo nedělá spermiím moc dobře. Ovšem toto téma je stále velmi otevřené. Pokud však toužíte po potomcích, můžete slipy nosit například při sportu a střídat je s trenýrkami nebo zvolit zlatou střední cestu – pánské boxerky.panske-boxery

Trenýrky – zdravé, ale málo sexy?

Odborníci se shodují na tom, že trenýrky jsou pro muže mnohem „zdravější“. Jsou totiž volné a vzdušené, spodní partie se tak nepřehřívají a zejména v létě oceníte i to, že se nebude tolik potit. Ženy jsou však jiného názoru. Pánské trenýrky nejsou dostatečně sexy. Ovšem nenechte se mýlit. Pokud si vybavíte takové ty typické pruhované trenýrky, co nosili naši tatínkové, tak ty už se dávno nenosí. Současné módní trendy jsou mnohem nápaditější. A pánové, trenýrky na doma zejména v teplých dnech, jsou opravdu pohodlné.

Sexy tanga – ano, ale jen občas!

Velmi specifickým kouskem spodního prádla jsou pánská tanga. Jde o velmi smyslné pánské spodní prádlo, které vypadá podobně jako dámská tanga, akorát jsou v předních partiích uzpůsobeny mužskému přirození. Jde vlastně o pánské boxerky nebo slipy s nekrytou zadní částí. Ovšem tento typ spodního prádla není pro každého dostatečně pohodlný. V přídně části jsou opět velmi těsné, což nemusí zcela vyhovovat vaší plodnosti. Na druhé straně, sexy tanga jistě ocení vaše partnerka. Takže alespoň jedny se ve vašem šatníku rozhodně neztratí!

Zapomeňte však předsudky a vybírejte spodní prádlo podle toho, abyste se v něm cítili příjemně. To je totiž to nejdůležitější. Důležitou roli hraje kromě střihu také materiál. Nejoblíbenější a také nejzdravější je bavlna, případně biobavlna. Nedělejte kompromisy!