Pilaten – pleťová maska, která Vám výsledek čištění sama ukáže

 

 

Čistá pleť je důležitá pro každého z nás. Dokonce i těm, co tvrdí, že svou pleť jednoduše neřeší, jistě vadí nevzhledné, bolestivé pupínky, zvětšené póry nebo černé tečky. Zatímco nedokonalosti postavy se dají dobře zakrýt správnými střihy a barvami oblečení, obličej schovávat nemůžeme a ani nechceme, především proto zastupuje naši identitu. Vylaďte svůj vzhled a působení na ostatní do detailu. Místo vrstvy make upu vsaďte raději na dokonalé čištění pleti.

Černá pleťová maska je bahenní lázní pro Vaši pleť

Dopřejte si půlhodinku 1 – 2x týdně jenom pro sebe a vyzkoušejte efekt černé korejské pleťové masky. Kombinace aktivního bambusového uhlí spolu s extrakty z ovsa, měsíčku lékařského, rozmarýnu a citronové kůry doplněné o vitamíny A, E, B5 a výtažky z grepu vytváří černou mazlavou hmotu, která velmi příjemně voní a první polovinu času, z 20minutového čistící kúry navozuje, opravdovou relaxační náladu. Vzhledem k vlastnostem a černé barvě masky doporučujeme ji nanášet štětcem a v silnější vrstvě, abyste si usnadnili sloupnutí. V druhé polovině času se samozřejmě dostavuje lehce stahující efekt. Doporučená doba působení pleťové masky Pilaten je 15 -20 min. Vždy však dejte především na osobní pocit, a pokud je Vám něco vysloveně nepříjemné, odstraňte masku okamžitě. Rozhodně tento limit nepřekračujte úmyslně, efekt se tím nenásobí.

Na černé slupce z masky efekt čištění přímo uvidíte

Jestli masku budete používat na celý obličej nebo jen například na problematickou T-zónu je na Vás. Maska Pilaten zanechává vždy jednotnou barvu pleti. V případě citlivější pleti, se může objevit lehké zarudnutí, ale i to po pár hodinách mizí. Největší předností pleťové masky Pilaten je okamžitý efekt. Po sloupnutí černé vrstvy okamžitě sami uvidíte kontrastující nečistoty na černém podkladu masky. Mějte na paměti, že každá pleť je jiná, a tím je ovlivněn i efekt čištění. Samozřejmě, že ve srovnání např. s chemickým peelingem bude efekt nižší, ale tato černá maska je bezesporu pleti přínosnější, podporuje přirozené procesy obnovování buněk, dodává potřebné vitamíny a zabraňuje opětovné tvorbě akné a černých teček.

 

Dopřejte své pleti pravé domácí lázně, a poté rozdávejte úsměvy na každém kroku. Garantujeme Vám, že přirozená krása čisté pleti okouzlí na první pohled.