RADY PRO KVALITNĚJŠÍ SEX


Sex je pro většinu lidí hrou, ale každá hra má svá pravidla. Pokud pravidla neakceptujete, nemusíte dovršit takového uspokojení jako dříve. A to stačí pozměnit pár věcí nebo naopak vrátit se ke staré dobré klasice.

Přečtěte si několik základních pravidel.

NENECHTE SI DO NIČEHO MLUVIT
Kamarádky či kamarádi Vám doporučují různé praktiky pro zlepšení Vašich osobních chvilek? Radí Vám věci, které byste nikdy nechtěli vyzkoušet, ale díky nim nad tím uvažujete? A proč se jich ptáte? Nenechte si mluvit do Vašeho sexuálního života a radši vsaďte na klasiku, která vždy fungovala a fungovat bude. A Vy víte, o jakou se jedná, protože je to jen Vaše osobní klasika.

ZBYTEČNĚ NEPŘEMÝŠLEJTE
Nepřemýšlejte nad zbytečnostmi, i když by se mohli stát důležitými. Řiďte se jen vlastními instinkty a buďte spontánní! Jen takové přece potkává to nejlepší milování.

NECHTE TO OBČAS JEN NA VAŠÍ POLOVIČCE
Sice máte své chvíle při milování, kdy Vám není konkurence, ale zkuste přenechat štafetu i Vaší polovičce. Značně to obohatí Váš sexuální život.

NIKDO NIKOHO NEZKOUMÁ
Hlavně dámy často kladou důraz svému tělu. Při spontánních sexuálních chvílích nikoho nezajímá, jestli máte kilo nahoru. V ten moment budete jen milována se všemi svými nedostatky. Jen si to užijte.