Rimming, sexuální praktika, kterou musíte vyzkoušet!

Říká vám něco pojem rimming? Je možné, že jste o něm dosud neslyšeli, ale v praxi jste ho nejspíš vyzkoušeli. Jedná se totiž o sexuální techniku, která není vhodná úplně pro každého. Nicméně mnoho heterosexuálních i homosexuálních párů ji pravidelně praktikuje. Moc se o tom však nemluví. Pojďme si tuto praktiku přiblížit více.

Rimming

V čem tkví podstata rimmingu?

Rimming představuje sexuální praktiku, která spadá k orálnímu sexu. Ovšem jde o specifickou techniku, která patří do skupiny bizzar. Vyžaduje totiž více než jen pouhou touhu po orgasmu. Obecně lze říci, že obsahuje dráždění, líbání, lízání, zasouvání špičky jazyka do konečníku a také jemné či drsnější laskání zadečku.

Tato činnost není příjemná každému a rozhodně by se do ní neměl nikdo nutit. Lízání rekta přináší tak trochu jinou rozkoš, která vzniká díky velkému množství nervových zakončení, která se nachází v oblasti análního svěrače. Někoho možná napadne, že jde o praktiku homosexuálů, ale na chuť jí může přijít každý. Rimming může představovat zpestření vašeho sexuálního života, neboť se jedná o něco jiného a neokoukaného.

Abychom to zjednodušili, tato sexuální praktika spočívá ve stimulování análního otvoru jazykem.

Je rimming pouze pro homosexuály?

Jakmile se vysloví cokoliv v souvislosti s análním drážděním, většina lidí si to mylně spojuje pouze s homosexuály. Toto uspokojení si však může dopřát také heterosexuální pár. Rimming může být velmi netradiční a příjemná sexuální předehra nebo naopak třešnička na závěr po souloži. Někoho dokonce rimming natolik uspokojí, že dosáhne plného orgasmu. Proč nezkusit něco nového a neosvěžit si tak svůj milostný život?

Jak nejlépe rimming provozovat?

Rimming lze rozdělit do dvou skupin, na aktivní a pasivní. Pokud se této kontroverzní techniky bojíte, zkuste pro začátek ten pasivní. Stačí jen pořádně na svého partnera vyšpulit zadeček a nechat se laskat. Tím si nejlépe vyzkoušíte, zda se vám tato praktika vůbec líbí. Vše záleží na domluvě obou partnerů. Je velmi důležité, aby jisté uspokojení z toho měli oba.

Jestliže zvolíte oboustranný aktivní rimming, pak nejlepší poloha je takzvaná 69, kdy má každý z partnerů přístup ke konečníku a mohou se tak uspokojovat navzájem. Fantazii se samozřejmě meze nekladou.

Co říci závěrem. Snad jen tolik, že je potřeba klást velký důraz na hygienu, bez které to prostě nejde. Rozhodně se do ničeho nenechte nutit. Pokud vám to přijde odporné, není na tom nic špatného a nikdo vám to nemůže mít za zlé. Rimming není pro každého, ale je mnoho párů, kteří na něho nedají dopustit.