Samodržící punčochy: praktické, pohodlné i smyslné

Člověk, který vymyslel samodržící punčochy, musel být génius. Na rozdíl od punčochových kalhot jsou mnohem pohodlnější, netlačí v pase a snadno se v nich chodí na toaletu. A na rozdíl od podvazkového pásu s punčochami jsou mnohem praktičtější – třeba opět na toaletě. A co víc? Žena v „samodržkách“ je neuvěřitelně sexy!

lascanaCZ_samodrzky_superzenska

Pokud ještě ve svém šatníku žádné samodržky nemáte, měla byste to co nejrychleji napravit. Punčochy díky silikonovému pásku perfektně drží na nohách jakékoliv ženy jakýchkoliv proporcí – stačí si jen vybrat správnou velikost. A jakmile pak punčochy jednou navléknete, už se o ně nemusíte vůbec starat. Nejspíš ani nebudete vědět, že je na sobě máte – tak pohodlné jsou.

Díky tomu, že samodržící punčochy končí kousek pod zadečkem, můžete navíc bez obav nosit upnuté šaty, sukně nebo i kalhoty. Už nikdy nezažijete ten nepříjemný pocit, kdy se vám punčochové kalhoty na bocích nepříjemně krabatí a krčí.

 

A co teprve chlapi – ti ze samodržících punčoch doslova šílí! Když budete chtít svého partnera pořádně vyprovokovat, oblečte si kratší sukni a pod ně samodržky – tak, aby vám čas od času vykoukl jejich horní krajkovaný lem. Něco takového rozpálí i toho největšího kliďase.

A jak by vaše nové samodržky měly vypadat? Absolutní klasikou jsou samozřejmě černé a hnědé, které unosíte třeba ke zmíněným sukním, šatům atp. Zejména nevěsty pak mají rády bílé samodržky, které si oblečou pod svatební šaty a v noci jimi potom překvapí svého novomanžela.

Již méně praktické, ale o to svůdnější, jsou punčochy rudé. Ty nejspíš běžně „v provozu“ moc nevyužijete, ale na divoký večer s partnerem jsou naprosto ideální.

Ještě se sluší zmínit, že si nemusíte kupovat jen klasické hladké samodržky – velmi rajcovní jsou ty se zadním švem a zesílenou patou. V této podobě se totiž vyráběly dříve a jejich dnešní „retro“ variace vypadají skutečně dobře.

Zdroj obrázku:
lascana-shop.cz