Tohle spodní prádélko si zamilujete oba!

Spodní prádlo je ošemetná věc. Pokud totiž nevyberete to správné, budete se celý den cítit podivně nepohodlně. Naopak – jestliže zvolíte dobře, budou vaše dny rozhodně o dost veselejší. Právě proto vám přinášíme hned několik tipů na pohodlné modely spodního prádélka pro vás i pro vašeho partnera. Při výběru jsme se řídili heslem: co nejkvalitnější za co nejpříjemnější cenu! 

 

Pro vás – Hipsterky od Puma či Calvin Klein

Pokud si chcete užívat pohodlí po celý den, kalhotky střihu hipster vám rozhodně nesmí chybět. Tyto kalhotky mají specifický – super pohodlný střih a jsou ideální pro běžné nošení i pro sport.

 

Puma a její skvosty 

Úžasné jsou třeba dámské kalhotky Puma Hipster Flower Confetti s květinovým vzorem. Předností mají hned několik. Super je, že jsou ušity z bavlny (95%) s příměsí elastanu (5%). Jsou proto prodyšné, na těle příjemné a díky elastanu perfektně drží. Jistě potěší, že je možné vybírat hned z několika designů. Co na ně říkáte?trenky_01

TIP – je možné je koupit ve výhodném balení 2pack kalhotek Puma, takže za jednu cenu máte hned dva super modely!

 

Krása a pohodlí se snoubí i v hipsterkách od Calvin Klein. Tato značka nabízí hned několik zajímavých modelů s neotřelým designem. Nás zaujaly například kalhotky Calvin Klein Hipster Lila Stripes s cool proužky.

trenky_02

Pro něho? Vyhraje to Levis? 

Jestliže chcete vybrat spodní prádlo pro vašeho přítele, zapamatujte si jedno pravidlo – nenuťte ho do něčeho, co on sám nechce. Muži jsou při nošení prádla konzervativnější a nosí zpravidla jen jeden druh – tedy trenky, boxerky, slipy atd. Než se vrhnete na nákup, podívejte, co rád nosí. Potom už stačí juknout třeba na nabídku značky Levis. Nabízí super kvalitní pánské spodní prádlo za velmi příjemnou cenu.

trenky_03

 

V nabídce najdete i slipy s veselým, netradičním a klasickým designem, pohodlné a prodyšné trenýrky Levis, které patří k vůbec nejoblíbenějším.

 

Zajímavost na závěr – našli jsme poutavý článek, který popisuje historii spodního prádla. Možná budete hodně překvapeni, co vše se nosilo…