Domů Diskuze Diskuze Antibakteriální vysavač

Toto téma obsahuje 5 odpovědí, má 2 lidi a naposledy bylo aktualizováno  Rachel před 2 roky, 2 měsíců.

1 příspěvků
 • Autor
  Příspěvky
 • #5594

  Bruna
  Účastník

  Dobrý den, mám celkem dost alergii na prach a roztoče a v poslední době se nemůžu zbavit alergické rýmy, fakt je to čím dál tím horší… tak vymýšlím, co dělat a slyšela jsem od někoho o tom antibakteriálním vysavači, ale už nevím od koho a taky nemám moc přesné informace, potřebovala bych poradit – jestli máte, kde vybírat třeba a jestli to vůbec stojí za to??

  #5600

  Rachel
  Účastník

  Ahoj Bruno, my máme jeden, tady tento http://www.raycop.cz/raycop-hera.html a myslím, že nám to pomáhá, mám alergii hlavně na prach a roztoče a tohle je na to ideální podle mě, vysávám s tím hlavně věci kolem postele, kde se jich drží nejvíc, takže matrace, ložní prádlo, polštářky, deky, přehozy, atd. :-)

  #5603

  Bruna
  Účastník

  Aha, super, tak to zní jakože by to mohlo fungovat a prosím na jakém principu to funguje, nebo jakoby v čem se to liší od normálního vysavače? :-) a jak často se s tím vysává taky? každý den?? jasně, takže se s tím vysáváají takové ty textilní věci… a vy máte ten typ HERA přímo??

  #5621

  Rachel
  Účastník

  No, je to vysavač a má různé programy – vysávání s hepa filtrem, potom ozařování uvc lampou, ta ničí bakterie a dezinfikuje a potom ještě vibrování – kdy se zapne vibrační klepač a ten vyklepe ven z vláken textilu ty roztoče a prach a všechno, co tam nemá být :-) my vysáváme tak jednou za týden s ním ;-)

  #5635

  Bruna
  Účastník

  aha, takže tak jednou za týden je optimální nebo radši častěji?? :-) a co tedy s tím vysáváte? asi ne normálně podlahy a koberce jako s klasickým vysavačem, že?

  #5666

  Rachel
  Účastník

  no, výrobci říkají v návodu že stačí jednou za měsíc minimálně, aby bylo udrženo dobré antialergické prostředí, takže tak, ale my vysáváme pole toho, jak mi to časově vychází a jak na tom taky jsme zdravotně, jak prostě se mi zdá, že potřebujeme ;-) nene, podlahy a koberce neee, textil s tím vysáváme a my tedy hlavně ten textil kolem postele jakoby, takže matrace, ložní prádlo, deky, přikrývky, plyšáky, závěsy, cokoliv na tento styl :-)

1 příspěvků

Musíte být přihlášen abyste mohl odpovídat k tomuto tématu.