Domů Diskuze Diskuze Bezkontaktní teploměr pro psa

Toto téma obsahuje 6 odpovědí, má 2 lidi a naposledy bylo aktualizováno  Sopranka před 2 roky, 4 měsíců.

1 příspěvků
 • Autor
  Příspěvky
 • #5533

  Sopranka
  Účastník

  Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenost s bezkontaktním teploměrem pro psy? Ten náš vůbec nechce trpět ten normální teploměr, se kterým se měří teplota v konečníku… hrozně to nesnáší a tak bych celkem ráda vyzkoušela ten bezkontaktní, jen neví, jestli se mu dá věřit a kde se dá sehnat? Nevíte? Díky :-)

  #5535

  opalka
  Účastník

  Jo, máme takový jeden, je od helpmation.cz :-) je to jednoduchý, jen ho přiložíš k uchu nebo bříšku nebo k tomu konečníku a je to změřené asi za sekundu ;-)

  #5556

  Sopranka
  Účastník

  A je to fakt spolehlivé? protože se mi to zdá takové nejisté, když to jen přiložíš, co když to dám nějak trochu dál, bude to taky fungovat? a kolik to tak prosím stojí, není to hrozně drahé, když je to taková moderní věcička? :-)

  #5558

  opalka
  Účastník

  Ne, jako je tam myslím psané, že se to má měřit ve vzdálenosti něco mezi 3-5 cm, ale řekla bych, že se to nemusí nějak přesně řešit a měřit, nebojte se :-) cena je dle mého názoru taky v pohodě, já jsem to koupila za nějakých 900,- asi? :-) to myslím, že jde :-)

  #5563

  Sopranka
  Účastník

  Tojo, to mi připadá přijatelné :-) googlila jsem si to a je to tedy toto http://www.helpmation.cz/bezdotykovy-teplomer-pro-psy-rc4t.html? :-) dokonce to i hezky vypadá :-) ale kdybych neměla od tebe doporučení, tak bych tomu asi nevěřila, říkala bych si, jak to může měřit jen přiložením :-D

  #5569

  opalka
  Účastník

  :-D :-D :-D může, tak to je moderní doba, no… jojo, přesně tady ten co posíláš to je :-) jo, ještě nevím, zdas to t četla, ale dá se s tím změřit i teplota vzduchu v místnosti anebo teplota povrchu nějakých věcí, takže třeba misky ńebo tak :-)

  #5582

  Sopranka
  Účastník

  Super. tak ten není ani nijak drahý, pěkný je, ale samozřejmě, hlavně, že je spolehlivý :-) ;-) tak to se hodí, teplota vzduchu se hodí velmi často a miska taky, když mu třeba zalévám granule horkou vodou, aby nabobtnaly, tak abych věděla, kdy mu je můžu dát, aby se neopařil :-) fajn prostě, díky moc ;-)

1 příspěvků

Musíte být přihlášen abyste mohl odpovídat k tomuto tématu.