Domů Diskuze Diskuze Měření tuků v těle

Toto téma obsahuje 6 odpovědí, má 2 lidi a naposledy bylo aktualizováno  Lalali před 2 roky, 5 měsíců.

1 příspěvků
 • Autor
  Příspěvky
 • #5531

  Lalali
  Účastník

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s měřením, při kterém se určuje poměr tuků, vody, svalů atd. v těle? jak to probíhá, jak dlouho to trvá apod.? A taky jestli nemáte nějaké už vyzkoušené centrum nebo kliniku ve Vyškově, kde toto poskytují? Děkuji moc.

  #5532

  Apolenka
  Účastník

  Ahoj Lalali, já jsem ve Vyškově docházela do centra Royal Day a tam jsem si nechala tady to vyšetření na začátku dělat, než jsem začala dietu, pak jsem ještě byla na vyšetření průchodnosti cév a srdeční frekvence, to je taky užitečné :-) je to neinvazivní vyšetření, jen na tebe přilípnou nějaké elektrody, je to ani ne na minutku :-) kdyžtak se mrkni sama, co tam o tom píšou http://royalday.cz/ ;-)

  #5534

  Lalali
  Účastník

  Díky moc, to je vyčerpávající informace :-) je výborné, že je to ve Vyškově, to se mi tak hodí! :-) a chci se zeptat když píšeš o dietě, posktují tam teda i nějaké výživové poradenství nebo tak něco? A když chodíš taky přímo do Vyškova, tak mi ještě můžeš říct – personál je tam milý? :-) Díky ještě jednou!

  #5549

  Apolenka
  Účastník

  Ano, jsou tam moc milí :-D proto tam taky chodím :-) výživové poradenství tam dělají, chodím tam na konzultace k takové slečně odbornici, ta je fakt moc příjemná :-) a vždycky mi to krásně vysvětlí, co a jak mám přesně dělat, abych věděla :-)

  #5557

  Lalali
  Účastník

  Super, tak to asi zkusím!!! takže vyšetření tedy opravdu nebolí, když je neinvazivní? nic se nepíchá ani neodebírá? a musí být člověk svlečený, když se to měří? nejsem vůbec spokojená se svojí postavou, takže se nerada před cizími lidmi svlékám… :-( budu doufat, že mi tam poradí nějaký dobrý dietní plán, abych se za sebe už nemusela stydět :-/

  #5564

  Apolenka
  Účastník

  Jo jo jo! :-D poradí neboj, dělají tam výživové poradenství, zrovna teď jsem koukala, že mají akci na nějaký hubnoucí program dokonce http://royalday.cz/wp-content/uploads/2014/09/poukaz_3+1_tyden_137x80mm-02.jpg :-) jinak jsou to neinvazivní vyšetření, takže se nic neodebírá, nci takového, nebolí to a spočívá to jenom v tom, že na tebe na pár desítek sekund přidělají takové elektrody :-) a nahá být nemusíš, stačí mít holá chodidla a holé ruce ;-)

  #5570

  Lalali
  Účastník

  Tak tos mě uklidnila, to je vážně dobré, protože já bych tam možná ani kvůli tomu nešla, kdybych se musela celá před nimi svlékat :-O jako na svou doktorku nebo tak jsem už zvyklá, ale toto! ale tak pokud to není nutné, tak už ani nemám žádnou výmluvu a musím tam prostě zajít :-) ta akce zní taky dobře, ještě se na to podívám a uvidím :-)

1 příspěvků

Musíte být přihlášen abyste mohl odpovídat k tomuto tématu.