Domů Diskuze Diskuze Svatební šaty Brno

Toto téma obsahuje 5 odpovědí, má 2 lidi a naposledy bylo aktualizováno  Nasta před 2 roky, 2 měsíců.

1 příspěvků
 • Autor
  Příspěvky
 • #5587

  Trubicka
  Účastník

  Ahoj maminky, prosím nevíte v Brně o nějaké dobrém salonu se svatebními šaty? :-) já nějak vůbec nemám přehled, jsem v tomto nemožná a potřebovala bych aspoň nějaký tip :-) a taky hlavně, aby tam byl milý personál, protože nic člověka nedokáže podle mě tak znechutit jako protivná, znuděná prodavačka :-O děkuju moc :-)

  #5590

  Nasta
  Účastník

  Dobrý den, tak my jsme byly jedině na Údolní v Salonu Paulina, takže nic jiného doporučit nemůžu ani, ale ani vlastně nechci, protože tady jsem byli spokojeni, personál byl bezvadně milý a ochotný, starali se o mně jak o princeznu :-) tady je kdyžtak kontakt, tak třeba mrkněte ;-) http://salonpaulina.cz/kontakt.html :-)

  #5595

  Trubicka
  Účastník

  Dobře, tak budu doufat, že tam zastihnu taky nějakou milou slečnu ;-) a šaty tam mají jaké? na stránkách to vypadá dobře, ale co naživo?? jsou to kvalitně ušité věci a z dobrýh materiálů? :-) zase si ráda něco připlatím, než abych pak musela celou svatbu být v nějakých ušudlaných šatech ;-) a normálně se tam mám asi kdyžtak objednat telefonciky, že? :-)

  #5601

  Nasta
  Účastník

  jo, jasně, telefonicky to bude nejlepší a nejjednodušší :-) kvalitní to mají, mají tam americkou značku annais bridal a je to opravdu moc hezké ušité a na pohled pěkné, vůbec není vidět, že se to půjčuje :-) takže zajdi se tam osobně podívat a uvidíš :)

  #5620

  Trubicka
  Účastník

  super, jasně, to zajdu určitě, jinak to ani nejde, řekla bych :-D ;-) a budu doufat, že tam je pořád stejný – milý personál, jak píšeš :-) a že mi nějak poradí, protože se mnou je to vážně těžký… sama pořádně nic na oblečení vybrat neumím…

  #5648

  Nasta
  Účastník

  Jojo, to ti určitě poradí, teď jsem se ale dívala na stránky a abych se poopravila – já jsem tambyla už dříve a asi objednávání ještě zdokonalili, takže stačí vyplnit tady tento formulář http://salonpaulina.cz/rezervace.html a oni ti pak sami zavolají a domluvíte se na zkoušce šatů ;-)

1 příspěvků

Musíte být přihlášen abyste mohl odpovídat k tomuto tématu.