Žhavý Festival Evolution představí tantrický sex, hollywoodský tanec nebo léčivé rituály

Jak restartovat sexuální život, jak si udržet věčné mládí nebo co dělat, aby nám děti netloustly, zjistí už zanedlouho návštěvníci Festivalu Evolution. Ten od 11. do 13. dubna ovládne Výstaviště v pražských Holešovicích. O tom, že to budou tři dny doslova napěchované zážitky a inspirací, svědčí fakt, že vedle více než tří stovek vystavovatelů chystají organizátoři na 150 přednášek a seminářů, ochutnávek, ukázek, představení a show. V centru mnoha aktivit budou – ženy!

Tantra masáž

Velký zájem už předem provází návštěvu mezinárodně uznávaného sexuologa, tantrického kouče a experta na partnerské vztahy Andrewa Barnese, který se na festivalu zaměří na věčně aktuální psychologii vztahů a sexuality. Tajemství toho, jak si udržet svěžest, energii a krásu odhalí uznávaný ájurvédský lékař Shanti Kumar Kamlesh.

Víme, co jíme?

„S ohledem na nedávnou řadu skandálů je velmi diskutovaným tématem kvalita potravin a výrobků. Tomu bude také věnováno několik přednášek na téma „Jak se zorientovat v nepřeberném množství etiket a značení,“ láká Ctirad Hemelík, ředitel Festivalu Evolution. Další přednášky se zaměří na chemikálie v potravinách a dalších výrobcích nebo často opomíjené složení hygienických přípravků. Málokdo z nás asi například zkoumá, z čeho se skládá pasta na zuby…

Aby děti netloustly

Obezita je čím dál tím aktuálnějším tématem a neřeší už ji pouze ženy, ale čím dál větší riziko představuje i pro děti. Jak se vyhnout rizikům dnešního způsobu stravování, co nejlépe dětem servírovat a jak jim vštípit zdravý životní styl, vysvětlí odborník na slovo vzatý MUDr. Petr Fořt.

Další přítomní odborníci se zaměří na výchovu dětí, mezinárodní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, představí nejnovější metody vzdělávání a osobního rozvoje. Zájemci budou také moci porovnat rozličné metody klasické a alternativní medicíny.

Festival Evolution

Jak se tančí v Bollywoodu

Návštěvníci ovšem nebudou jen naslouchat a pozorovat, vše si budou také moci na místě vyzkoušet. Bez ohledu na věk, váhu či zkušenosti si dámy i pánové mohou zkusit jógu či Bollywood Dance známý třeba z oscarového filmu Milionář z chatrče. Dále se bude tančit street dance, hip hop, kruhové tance, Shiva Dance, Tanec 5 rytmů nebo cvičit populární Taichi.

Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří hledají kulturní vyžití. Originální komedii s názvem Biostory uvede autorské divadlo MALÉhRY hereček Barbory Seidlové a Daniely a Nikoly Zbytovských. Komedie vypráví o setkání tří žen v prostředí fiktivního Bio-kurzu, a o tom, jak se prospěšná idea může stát pastí.

Třídenní celofestivalovou vstupenku je možné zakoupit již nyní v předprodeji za zvýhodněnou cenu 390,- Kč, na místě pak za 500,- Kč. Jednodenní vstupné na všechny veletrhy činí 200,- Kč, pro studenty, důchodce a ZTP je zvýhodněná cena 125,- Kč. Pořadatelem festivalu je Felicius Media za partnerské účasti společnosti Incheba Praha.

Více na www.festivalevolution.cz