Zimní trendy barvy nejen pro vaše nehty

Sluníčko už definitivně zmírnilo svůj žár, vlahý vítr se mění v severák a příroda si oblékla zimní šaty. A to je nejvyšší čas na to, abychom vám prozradili, co se bude nosit v zimě, abyste mohli dobře sladit nehtový design s vaším outfitem.

Červená, červená a zase červená

Všechny milovnice červené klasiky jistě zajásají, jelikož červená vám nejen v šatníku, ale ani na nehtech v zimě nesmí chybět. Je úplně jedno, zda se k vám hodí více zlatavé tóny nebo fialkové, povoleno je vše. Módní návrháři v žádném případě odstíny rudé nikterak nešetří. Červená je navíc velmi sexy, dá se perfektně doplňovat prakticky jakoukoli barvou a je neuvěřitelně ženská. Pokud si netroufnete na odvážnější oblečení, zvolte klidně jen rudé nehty a rudý šátek. Zbytek těla zahalte bez problémů třeba do oblíbené černé. Odvážným doporučujeme třeba červený kabát. Pro milovnice červené jedna rada: Pozor, ať se z vás nestane předložka. Všeho moc zkrátka škodí.

Vzpomínka na pastelový podzim

Letošní léto i podzim, což potvrdily i světové veletrhy, bylo ve znamení pastelových barev. Vzpomínat na ně můžete i v zimě. Takže své svršky ani laky nevyhazujte. Vyrazit můžete ve sladké růžové nebo kiwi zelenkavé. Zkuste třeba kombinaci růžová a šedá. Uvidíte ten výsledný efekt. Pastelové barvy rozněžní i tu největší dračici. Tak proč se alespoň na chvíli neproměnit v romantickou, křehkou květinu?

Krajky a květinové vzory

Všechno „kudrnaté“ je povolené. Vzory oblečení se mohou objevit i na vašich nehtech. Pokud jste pro usedlejší styl, zkuste jednu barvu (tu nejvýraznější) na nehty a oblečení kombinovat jednobarevné se vzorovaným. Kombinace vzorů je přitom povolena, ale výsledek může snadno vypadat jako velký zmatek. Takže pozor. Květiny rozkvetou i na zimních kabátech. Takže nás čeká krásná a barevná zima.

Zvířecí motivy – stará dobrá písnička

A stejně jako loňský rok, i letos ještě uplatníte své oblíbené leopardí legíny nebo tygří šaty, v zimě je samozřejmě doplníte slušivým svetříkem nebo huňatým kožíškem. Nail Art může být sexy stejně jako třpytivě zlatý, měděný nebo jen s odlesky. Doplňte to vysokými, úzkými, černými kozačkami a staňte se opravdovou lvicí salónů.:)

Hitem bude antracitová nebo holubí šeď

A v čem opravdu uděláte díru do světa? Tak to jsou kalhotové kostýmy. Měly by mít ovšem správnou barvu. Tady by měla být volba jasná: hitem je antracitová nebo tzv. holubí šeď. Nehty by měly v tomto případě buď perfektně ladit odstínově, nebo splynout – tedy tělová barva, jemně růžová, světle šedá a další světlé zemité tóny barev.

Lesk a třpyt

Buď jen špičky, nebo rovnou celé nehty můžete letos stejně jako každou zimu také obléci do třpytivých tónů barev. Lesk a třpyt zkrátka k zimní plesové sezóně patří a bez nich jako byste nebyli. Zlatá, stříbrná, bronzová, ale také třpytivá temně modrá, červená, smaragdová nebo opálová – to všechno si můžete dovolit, co hrdlo ráčí.

Tak a teď už můžete s klidem vyrazit na nákupy a užívat si zimy.:)