Poznávací, nebo pobytový zájezd?

Tuto otázku si každoročně pokládá spousta dovolenkářů. Vyrazit na poznávačku, nebo převážně relaxovat u bazénu nebo na pláži. Chtělo by to nějak zkombinovat, nemyslíte?

Na letní dovolenou se většina z nás těší celý rok. Obzvláště ti, kteří jsou během roku pracovně velmi vytížení a celý rok se honí od čerta k ďáblu. Termín své dovolené si pak vybírají s velkým předstihem, v kalendáři ho označí červeným vykřičníkem a celkově se na ni těší jako malé děti. A když se blíží, tak mnohdy ani nemohou dospat.

Na dovolené byste se neměli nudit

Pak ale na svou vysněnou dovolenou odjedou a po pár dnech strávených u bazénu se začnou nudit. A už ve čtyři hodiny odpoledne hypnotizují ručičky hodinek, aby se hýbaly rychleji a oni se zabavili přípravou na večeři. Tento stav se většinou dostavuje po prvních třech dnech dovolené v klasickém all inclusive rezortu. Problémem je nedostatek aktivit. Ležení na pláži zkrátka nestačí. Jak tomuto stavu zabránit? Ideálně kombinací odpočinku s poznáváním. Jeden den odpočívat, druhý den vyrazit za poznáním. To by pro spoustu lidí v podstatě byl ideál.

Odpočinek a poznávání v jednom zájezdu

Velmi dobře odpočinek a poznávání kombinuje třeba cestovní kancelář Vsacan Tour, která momentálně má ve své nabídce dva pobytové zájezdy, a to na Korsiku a do Chorvatska. Ten vás zavede do překrásný ostrov Rab, a to přímo do srdce středověkého městečka s týmž názvem. V samotném hotelu najdete bazén, vířivku a v jeho bezprostřední blízkosti hned několik úchvatných pláží. To ale není vše. Cestovní kancelář má ve své nabídce i řadu fakultativních výletů, kterými si svou dovolenou budete moci zpestřit a zabránit tak stavu, kdy se i na velmi krásném místě budete nudit.

Skotsko, nebo Japonsko?

Nebo chcete vyrazit spíše na poznávací zájezd? I ty má CK Vsacan Tour ve své nabídce. A není jich zrovna málo. Projet si s ní tak můžete třeba Hebridy, drsné Skotsko, Bosnu a Hercegovinu, Azory, Krétu, evropská města, ale i vzdálená místa jako New York či Japonsko. Tak, kam to nakonec bude?

Přejít nahoru