Italské víno si zamilujete

Pokud máte rádi víno, jistě víte, že Itálie patří mezi destinace, které nabízí skutečně bohaté portfolio. Ostatně Italové si večeři bez kvalitního moku ani neumí představit. Kde seženete to nejlepší víno?

Italská vína – prodej

Jestlipak víte, že Itálie patří mezi nejvýznamnější producenty vína na světě? Tyto alkoholické nápoje se totiž vyrábějí ve všech regionech Itálie, tak příznivá pro produkci vína tato jižanská země je. Pro zajímavost, Italové ročně vypijí průměrně asi 44 litru na obyvatele. Víno zde má takovou tradici, že tu mají i vinařské zákony, ty první vytvořili už staří Římané a v roce 1716 definovalo toskánské vévodství nejvýznamnější vinařské zóny. Ze kterých si vyberete vy?

Jak vybírat víno?

Pokud hledáte kvalitní eshop, který prodává skvělá italská vína, obraťte se na VinoDoc. Jak sami majitelé říkají, jsou obchod, který vznikl z lásky k Itálii a italskému vínu. To je nejlepší, protože jsou skutečně znalci a poradí vám. Obchod dováží přímo z Itálie ta nejkvalitnější vína, je zde osobní kontakt mezi vyhlášenými producenty italského tekutého zlata. Sortiment eshopu je opravdu precizně sestavován a pravidelně aktualizován z tisíců vzorků, které majitelé každoročně ochutnávají na vinařských veletrzích, výstavách i v rámci návštěv samotných vinařství. Můžete si být jistí, že se k vám dostane to nejlepší. Například zde najdete chloubu Valdobbiadene Prosecco Superiore. Suchý brut, který je jemný, jeho chuť je květnatá, ucítíte kombinaci akátu, jasmínu a zimolezu, a výrazně ovocitá. Chuť je nádherně krémová, lehce ji provází akcent karamelu. Něco jiného než klasický sekt či prosecco, jak jej známe. Nejen jej najdete v nabídce tohoto eshopu, kdy si na své přijde sběratel či teprve začátečník s poznáváním kvalitních italských vín. A pozor, chutě Itálie lze poznat i díky fantastickým panenským olivovým olejům a balzámovým octům, jež jsou rovněž v nabídce.

Přejít nahoru