Originální dárek v podobě zlaté medaile udělá radost. Kde ji pořídíte?

Už se zase blíží doba, kdy budeme vybírat spoustu dárků a přemýšlet, čím komu uděláme radost. Mít stále nové nápady je však rok od roku těžší. Sehnat opravdu dobrou věc, která není zbytečností, je poměrně složité. A tak se hodí každá rada a tip na nějakou novinku. Na dárek, jaký jste pravděpodobně ještě nikomu nedarovali, a právě letos možná přijde ta chvíle. Podívejte se na více informací o zlatých medailích se jménem a dalších variantách cenných dárků.

Konečně originální dárek

Hlavně dárky pro muže jsou kategorií, která po několika letech vyžaduje jistou improvizaci, a tipů na originální řešení není nikdy dost. Právě tehdy je ideální situace pro objevení medaile z ryzího zlata o čistotě 24 karátů. Tento výjimečný dárek jistě předčí všechny ponožky, flašky s alkoholem i potřeby na holení. Jde o symbol úcty, úspěchu a hlavně bohatství. Jakmile muž dostane zlatou medaili, kde bude jeho vlastní jméno, bude se cítit, jako kdyby vyhrál na olympiádě. Půjde o skvělou dekoraci pro ozdobení poličky či umístění vedle domácího pracovního stolu.

Mince a další cenné dárky

Kromě medailí můžete zakoupit i mince libovolné velikosti a ryzosti. Na výběr máte z mnoha uměleckých ražeb, které se budou skvěle vyjímat v nejrůznějších sbírkách. Vzhledem k nejrůznějším variantám jistě vyberete takové řešení, které ani příliš nezatíží vaši peněženku. Když budete chtít, dají se na jednom místě sehnat dárky i pro více členů rodiny. Drahý a cenný kov, jakým je zlato, má totiž stálou hodnotu, a jde tak i o investici do budoucnosti. Dobře vypadající zlaté slitky se mohou stát metodou, jak uchovat část finančních prostředků v jiné formě pro případ nečekaných událostí. Tak si zkuste letos zahrát na zlatého Ježíška a darujte opravdu cenné a hlavně originální dárky.

Přejít nahoru