Motýlek k obleku je známkou individuality a vkusu

Móda 21. století je rozmanitá, existuje jen málo pravidel, která byste museli dodržovat. Místo toho si můžete vytvářet vlastní. Stačí se nebát prokázat svou individualitu a styl! Co třeba vzít si motýlka?

Vázací motýlek je prvkem, kterým určitě zaujmete. Proč byste měli zůstávat u nudných kravat, které nosí každý? A při jakých příležitostech vám přijde vhod?

Black tie a červený koberec

U příležitostí, kde dress code káže vzít si smoking, je vhodné vzít si elegantního černého hedvábného nebo formálního bílého motýlka. Neexperimentujte s barvami, to se nehodí, a sáhněte po klasickém vázacím motýlku, nikoliv po tom již uvázaném, který se jen připne na gumičku kolem krku. Až budete večer unavení, budete si moct motýlka rozvázat a hodit si ho kolem krku.

Chcete-li zaujmout, nedělejte to barvou motýlka, nýbrž jeho stylem. Můžete si vybrat speciální tvar či malou ozdobu jako třeba cvoček v růžku mašle.

Svatby

Svatby jsou další událostí pro obléknutí motýlka, ať už jste hostem, nebo svatebčanem. I ženichové často nosí motýlky k obleku a rozhodně se nebojí barev. Těch byste se neměli bát ani jako hosté, vždyť svatba je veselá událost. Fantasticky taky vypadá, když si ženich vezme kravatu a jeho kamarádi motýlky ve stejné barvě. Jde o ekvivalent toho, když si družičky sladí šaty.

Motýlek do práce

Motýlek k obleku vypadá fajn, ale skvěle bude vypadat i ke košili. Jestliže se do práce oblékáte ve stylu smart casual, motýlek bude jasnou volbou. V těchto neformálních situacích si můžete dovolit i motýlka, který se neváže, nýbrž jen připevňuje na gumičku kolem krku. Poslouží také dřevěné motýlky nebo různé další originální. Jelikož v posledních letech nabírají na popularitě, vyrábí se v opravdu široké škále druhů a provedení. Vyberte si toho svého, nebo rovnou více modelů. V e-shopu motylek.online najdete hand made vázací motýlky, s nimiž budete zcela originální. Od každého se totiž vyrobí vždy jen jeden kus.

Přejít nahoru