Zbavte se povánočních kil ve vteřině: Máme tajný recept!

O svátcích jste dala své postavě pořádně zabrat. Samozřejmě jste si dala tradiční novoročnívpředsevzetí, které zahrnuje přísnou dietu a cvičení. S nedočkavostí kontrolujete ručičku váhy každývden a výsledky nikde. Než se dostaví výsledky, máme pro vás trik, díky kterému budete štíhlejší ve vteřině. Doslova!

Stahovací prádlo: Vaše nová tajná zbraň

Nebojte se vyzkoušet něco nového. Ukážeme vám, že zeštíhlující a stahovací prádlo může vypadat skvěle!

Stahovací prádlo dokáže skutečné zázraky – zpevní, zeštíhlí a vytvaruje siluetu a navíc napumpuje sebevědomí. Nikdo nemusí vědět, co stojí za vaší štíhlejší a pevnější siluetou. Jak si stahovací prádlo vybrat?

Stahovací kalhotky jsou nejčastější variantou spodního prádla. Pokud vás trápí povolený zadeček a břicho, jsou pro vás jako dělané. Pozor! Rozhodně se nehodí pod obepnuté šaty. Pokud potřebujete zeštíhlit a zpevnit od pasu až ke kolenům, tak sáhněte po stahovacích kalhotkách s delší nohavičkou.

Stahovací body zařídí ploché bříško, pevné boky i zadeček. Je jako dělané pod obepnuté oblečení. Bezvadně stáhne oblast boků i zadečku a zeštíhlí oblast pasu. Často se zapíná v rozkroku na dva háčky a vybírat můžete zpravidla ze dvou variant:

o Stahovací body, které zakrývá i oblast prsou.
o Body s hlubokým dekoltem, který končí pod linií podprsenky.

Stahovací šaty jsou ideální alternativou ke stahovacímu body. Obléct je můžete pod šaty i sukni a v zimě navíc slouží jako hřejivá a zeštíhlující spodnička – budete sexy a navíc v teple!

Takže dámy, nepropadejte smutku z nefungující diety a dopřejte si instantní dávku sebevědomí!

Přejít nahoru