Muži a sex: Co v sexu milují?

Ženy bychom mohli rozdělit na dvě skupiny – ty, které vědí, co jejich muž v posteli chce a ty, které tápají. Spousta žen se ptá sama sebe: „Dělám to dobře? Nedělám něco špatně? Nejsem nešikovná?“ Ale i přes nedůvěru v samy sebe se partnera nezeptají, jak to má rád.

Po erotické stránce to s muži není těžké. Pokud chce muž sex, chce sex. Při milování myslí na sex. Samozřejmě, ne všichni muži jsou stejní. Někdo preferuje mazlení, někdo zase rychlovku. Stejně jako vy ženy, tak i muži mají různé touhy.

Používejte ústa!

Podle německého průzkumu si přeje při sexu až 67 % lidí orální sex. Zejména muži touží po orálním sexu, který jim ženy dopřávají. Ale i ženy milují orální sex. Pro ženu je však mnohem těžší si o toto potěšení říct. Zde byste se měli řídit pravidlem: „Oběma milencům stejně!“ A při orálním sexu toto pravidlo platí obzvlášť.

Erotické prádlo

Neexistuje snad muž, který by neocenil na své partnerce sexy prádlo. Nemusí se vždy jednat o krajkové prádlo, protože ne všichni pánové si na takovém prádle potrpí. Někdo preferuje bavlněné prádlo, někdo zase hladký satén. Experimentujte s barvami a materiálem, než dojdete na to, co se vašemu partnerovi skutečně líbí. Okouzlete ho!

V posteli mlčte!

Ptáte se, jak zlepšit sex? Pak jednou z rad je: „Mlčeti zlato.“ V posteli nenavazujte diskuzi na vážná témata, jako jsou děti a tchýně. Postel je určena k milování, nikoliv k diskutování o rodině či práci. Ale v posteli se povoluje mluvit, a to pouze na téma erotika. Vzdechy, erotické pobídky a sdělování pocitů – to máte při sexu povoleno.

Vstup zakázán?

Inspirujete se pro lepší sexuální život v pornu? Potom ve vašem sexuálním životě padla otázka o análním sexu. Na anální sex mají různé názory obě pohlaví. Anální sex si přeje každý třetí muž. A ženy se často ptají, proč? Co je na něm láká? Důvodů je hned několik. Muže vzrušuje úzký anální otvor a silné tření. Některé ženy však tento typ sexu zavrhují, protože je to pro ně bolestivé. Zde je pouze na vás, zda partnerovi dopřejete to, co se mu skutečně líbí.

Anální styk nepředstavuje nepříjemnou záležitost, může být i příjemný. Důležitá je citlivost partnera a vaše uvolněnost.

Sex za odměnu? Nesmysl!

„Dnes jsi umyl nádobí, proto ti večer dopřeji sex,“ řeknete a on se zděsí. Žádný muž si nepřeje mít sex pouze za odměnu. Kvalitní sex je založen na tom, že ho oba partneři chtějí a touží po sobě.

Dalším kořením sexuálního života mohou být sexuální pomůcky, hry a další.

Přejít nahoru