Co ženy na mužích nejvíce nesnáší?

My ženy si často klademe otázku, zda jsme dostatečně krásné, abychom se svému milému líbily. Ženy zkrátka více dbají o svůj vzhled a celkově se také častěji trápí pro své nedostatky. Muži naopak disponují většinou mnohem větším sebevědomím a spoustu svých nedostatků tak přecházejí bez většího zájmu. Co nám tedy nejvíce vadí a co nás doslova odpuzuje?

„Standardní prohřešky, které nás už nechávají chladnými“

Večer u televize s ovladačem v ruce: Naprostá většina mužů si takto představuje ideálně strávený večer, poté co přijdou velice unavení z práce. Na počátku vztahu se ještě snaží nás vzít tu a tam na romantickou večeři nebo do kina. Ovšem časem se frekvence těchto činností prodlužují. Důvodem je přepracovanost a potřeby mít také čas jen pro sebe. To v praxi vypadá tak, že po vyluxování ledničky, si lehnou k televizi s ovladačem v ruce a neustále přepínají z programu na program. Přesně tohle ženy nesnášejí, sledovat všechno a vlastně nic.

Bordelář: My ženy býváme často puntičkářky a milujeme pořádek, muži jsou ovšem opačného názoru a špinavé ponožky, které se válejí na koberci, nás dokážou pořádně vytočit. Muži se zkrátka drží toho, že na udržování pořádku mají přeci nás.

Nedostatek zájmu: Ženy milují pozornost a potřebují, aby jim někdo dával najevo, že o ně stojí. Chtějí si se svým partnerem povídat o všem možném. Jenže zde většinou narazí. Realita bývá taková, že sotva váš drahý dorazí večer domů, pozdraví a hned dodá, že je dneska tolik unavený.  Ženám hodně vadí i skutečnost, že nedostanou kytku jak je rok dlouhý. To jsou zkrátka věci, které málokdy na mužích změníme.

Dětinskost: V každém muži se skrývá malý chlapec, který si rád hraje. To je samozřejmě v pořádku, pokud to nepřekročí určité hranice. Zálibu ve hraní her na počítači či sportovních autech jim většinou tolerujeme.  Ovšem pokud se z chlapa stane ufňukané děcko, které neustále potřebuje na sebe poutat pozornost, to ženu dokáže pořádně vytočit.

Egoista: Většina mužů se považuje za hlavu rodiny, co řeknou, to přeci musí všichni akceptovat. Ano to je v pořádku, ovšem do určité míry. Pokud se to přežene, stane se z něho tak akorát arogantní pitomec a sobec. Většina žen tuto vlastnost příliš neakceptuje, neboť žijeme v době rovnoprávnosti.

Co nás na mužích doslova odpuzuje?

My ženy jsme od přírody poměrně čistotné a citlivé. Snažíme se leccos tolerovat, ale někdy to prostě nelze. Málokterá žena dokáže tolerovat, když muži páchne z úst, nosí propocené tričko nebo si pravidelně nemění ponožky a spodní prádlo. To jsou zkrátka věci, které odpuzují každou ženu.

Z průzkumů vyplývá, že ženám se nelíbí muži s knírkem nebo bradkou. Většina z nich nesnáší na mužích flanelové košile, upnuté džíny nebo dnes již trochu zastaralou ledvinku.

Co se týče vlastností, které nejsme schopné tolerovat, tak určitě mezi ně patří sobeckost, arogance, hloupost a hulvátství.

A jak to máte vy? Co vám na vašem partnerovi nejvíc vadí a co na něm naopak milujete?

Přejít nahoru