Poznejte, že vás partner podvádí

Nevěře se vyhne jen málokdo a s málokým nic neudělá. Ten, kdo se nevěře v životě vyhnul, je šťastlivec a závidí mu asi hodně lidí. Nevěra není nic příjemná a jistotu, že nejste podváděná, nemůžete mít v podstatě nikdy. Mnoho žen tvrdí, že to vycítí, ale je to spíše o tom, že si všímají jistých signálů, které partner nevědomky vydává a provádí. Pokud třeba jen trošku pochybujete o tom, že váš partner může mít nějakou milenku, všímejte si chování vašeho partnera, těch nejdrobnějších detailů a signálů. Existují ženy, které jsou více než podezíravé. Za každým nezvednutím telefonu vidí už hned nevěru, případně rozchod, když partner nepřijde domů včas, je to důvod myslet si, že někoho má a podobně. Máme pro vás příznaky, podle kterých můžete poznat, že váš partner vás podvádí.

Nevěra je zakódovaná v genech

Náš a naše chování ovlivňují rodiče, ať už negativně nebo pozitivně. Proto také, pokud váš partner má otce, který neustále podváděl, může si z toho odnést do svého budoucího života dvě věci. V obou případech se jedná o dva extrémy. V prvním případě to bude nejvěrnější manžel pod sluncem, pro kterého nebude existovat jiná žena, než jen vy a vy. Partner totiž viděl, jaký dopad měla nevěra otce na rodinu, na chod rodiny a zejména na maminku. V druhém případě bude brát nevěru jako naprosto normální věc, která špatná není, dělal jí otec a vše bylo v pořádku. Znáte partnerův názor na nevěru a na úlety? Pokud ano a přiklání se k druhému případu, zbystřete a mějte se na pozoru.

Tráví s vámi stále méně a méně času

Pamatujete si na dobu, kdy jste byli pořád spolu? Trávili jste spolu každou volnou minutu, zbytečně jste nebyli v práci dlouho. Jezdili jste spolu na kole, chodili do kina, do divadla, na procházky, nakupovat, trávili jste večery doma u vína, povídali si, dívali se na televizi či jen tak jste seděli, hlavní bylo, že jste byli spolu. Zamyslete se, vytratili se z vašeho života tyto momenty? Netrávíte spolu už skoro žádný čas? Spát jdete rozdílně, vstáváte rozdílně, partner jde raději do kina s přáteli, jede na vyjížďku sám nebo tráví v práci hodiny navíc? Může se jednat o to, že tráví čas s někým, ovšem vy to nejste. V případě, že vypozorujete kromě ubývání společného času i nějaký jiný příznak, začněte se opravdu bát.

Mobil? To je nanejvýš chráněné území

Kdysi si partner na mobil nevzpomněl skoro celý den. Hromadily se mu textové zprávy a nepřijaté hovory. Nyní telefon bere sebou všude, do každé místnosti, dokonce i na záchod. Co chvíli se na mobil dívá, má vypnuté vyzvánění nebo dokonce má v mobilu heslo? To vše může ukazovat na to, že nechce, abyste viděla, kdo mu volá, kolikrát mu volá, kolikrát mu píše a v případě, že byste neodolala a chtěla se podívat do mobilu, vás heslo zastaví.

Odchod z domu

Musí jít s poloprázdným košem? Jde pro zmrzlinu? Nebo dostal chuť na čokoládu a jde si jí koupit? Dříve nic podobného nedělal? Je třeba se zamyslet. Nejlepší je se přímo zeptat, kam má partner namířeno, pokud dostanete odpověď, která je neurčitá nebo spíše vyhýbavá, je to špatné.

Dostáváte mnoho dárků

Z ničeho nic? Partner ze začátku vztahu vám kupoval kytky, čokolády, lístky do divadel, do kin, na koncert a podobně? Překvapoval vás? Pak dlouho nic, nyní zase začíná? Květiny, bonboniéry, prádlo, lístky a podobně. Partner možná cítí vinu a chce se vykoupit, nebo nějak to vyžehlit. Někdy také partner může těmito dárky zakrývat nevěru, abyste si vy ničeho nevšimla a soustředila se na jiné věci, abyste si myslela, že máte toho nejlepšího partnera pod sluncem.

Zajímá se o svůj vzhled

Kdysi vás popoháněl, abyste si pohnula, že přijdete pozdě. Najednou se situace obrátila a vy dokonce čekáte na něj? Tráví v koupelně podstatně delší čas, před skříní pečlivě vybírá, co si na sebe vzít, několikrát se převlékne, než vyjde ven. Vybírá mnohem více, pečlivěji co si koupí, přemýšlí, zda v oblečení není tlustý, změní kadeřníka, začne pečovat o svou pleť, o tělo a dokonce začne jíst zdravě? Za tím něco asi bude.

Už se mu to jednou stalo

Lidé nejsou neomylní, a pokud už to někdy udělal, ať už vám nebo v jiném vztahu, je dost dobře možné, že se to může opakovat. Pokud partner podvedl už někdy, přímo vás, víte jak se předtím choval a co všechno dělal. Pokud se partner začne chovat podobně, zbystřete, může v tom znovu lítat.

Jediné však co vás usvědčí a potvrdí vám, že jste se opravdu nepletla, je to, že se partnera narovinu zeptáte. Pokud bude partner mlčet, nebude vám odpovídat, pak je asi jasné, co se děje. Navíc, mlčení obvykle znamená souhlas. Ovšem dejte si pozor, ať se z vás nestane stíhačka, která bude partnera špehovat. Nechcete přece být jednou z těch hysterek, která bude v každém pozdním příchodu a v každém nezájmu hledat milenku.

Přejít nahoru