Návštěva půjčovny dodávek je mnohdy nejlepším řešením

Převést pár lidí z bodu A do bodu B v osobním voze není nic složitého. Lidé jsou poměrně tvární a dokážou se tedy vtěsnat ve větších počtech takřka kamkoliv. Horší je to se stavebním materiálem, potažmo nábytkem. Obojí se pouze osobním autem vozí velmi složitě.

Široký výběr

Skříně se dají převážet například i na střešní zahrádce. Kdo ho má, může použít i závěsný vozík. Mluvíme však o jednotlivých kouscích. Kvůli většímu stěhování je už potřeba zapřáhnout přeci jen něco objemnějšího, ideálně dodávku.

Tento druh vozidel však nemá každý. Proto je nejlepším řešením využít služeb profesionální půjčovny. V našich zeměpisných šířkách vyjde nejlépe pronájem dodávek Ostrava, případně pronájem dodávek Praha u firmy Van2Go.

Když už pro nic jiného, tak alespoň pro velmi široký vozový park je výhodné služby výše zmíněné společnosti využít. Ta má však i jiné trumfy v rukávu.

Nepřetržitý provoz

Nikdy nemůžete vědět, kdy budete dodávku potřebovat. Samozřejmě, že se asi nevzbudíte ve dvě ráno s chutí okamžitě odvézt komodu z předsíně, nicméně stát se může cokoliv. A i kdyby vás sny o nutnosti okamžitého stěhování snad skutečně probudily, můžete si jít okamžitě dodávku vyzvednou. Stačí jen zavolat a vyrazit.

Van2Go totiž pracuje nonstop každý den. Dodávku si tak lze pronajmout v kteroukoliv denní i noční hodinu. Vůz je možné také kdykoliv vrátit. Když dáte vědět v dostatečném předstihu, vše bude probíhat svižně a plynule. Ovšem i nečekanou poptávku je možné rychle vyřešit. Jen ne tak bleskově jako v případě, když dáte avízo.

Poruchy jsou nepravděpodobné

Van2Go jde nejen o spokojenost zákazníka, ale také o jeho bezpečnost. Proto v pravidelných intervalech provádí technickou kontrolu všech dostupných vozů. Někdy jsou kontroly i namátkové. To hlavně u aut, která podstupují vyšší zátěž než jiné modely.

Přejít nahoru